Home

Selecteer een land of regio om de inhoud voor je locatie te bekijken en online te shoppen.
Ga naar inhoud
Selecteer taal store
Home

ULTIMA 40 + DENON DRA-900H

Stand up for stereo

(25)
-21%
€ 1.399,99
€ 1.099,99
Incl. btw plus Verzendkosten € 49,99
  • Op voorraad
  • 8 weken proefluisteren
  • Gratis retourneren
  • Meer dan 45 jaar expertise
  • Verzending CO2 gecompenseerd
  • Beste prijs sinds 30 dagen
    € 1.099,99
  • Fabrikant: Denon, Teufel
  • Veiligheidsinstructies
  • 0% effectieve jaarlijkse rente: betaal met Alma in 2 of 3 keer. Meer informatie

100 % sound. 100 % financiering.

Betaal in termijnen met ALMA 2
SALE
Lentedeals – tijdelijk geldig!

Bespaar 50% op verzendkosten met code1

VKF-3W4
Gekopieerd

Actie nog beschikbaar

03
D
:
01
H
:
11
M
:
02
S

Highlights

Mogen we voorstellen

Met de speelklare bundel ULTIMA 40 en Denon stereo AV-receiver krijg je een heuse hifi stereo sound waar je intensief en luid van kunt genieten. Voordelig als bundel.

Alle specs en features op een rij

  • Onze populairste stereo tower speakers ULTIMA 40 samen met de Denon stereo AV-receiver DRA-900H
  • Muziek, tv-sound en gaming in stereo en met een topkwaliteit, ook voor grotere ruimtes geschikt
  • Inhoud set: 2 x vloerstaande speakers ULTIMA 40, Denon DRA-900H, luidsprekerkabels (15m, 2,5 mm²). 4 bananenstekkers, antenne, stroomkabel, afstandsbediening
  • 145 watt per kanaal in 6 ohm, USB-weergave, phono-ingang en verdere analoge en digitale ingangen, 6 HDMI-ingangen en 1 HDMI-uitgang met ondersteuning voor 8K, 3D, HDCP 2.3, HDR10+, ARC/eARC & Dolby Vision
  • FM- en DAB+ radio, voice control met works with Alexa, Google Assistant, Siri, bluetooth, Amazon Music, AirPlay2, Napster, TuneIn, Deezer, Spotify Connect, Soundcloud, Tidal en meer
  • Aansluiten aan tv, platenspeler, cd-speler, game console, tv-receiver en meer, subwoofer los verkrijgbaar
  • 3-kanaals systeem met 2 hoge capaciteits basdrivers, grote 25 mm tweeter met fase plug en waveguide voor een gedetailleerde ruimtelijke weergave
  • Basreflexpoort met dubbele buis, midrange driver van glasvezel met fase plug voor een zeer goede spraakverstaanbaarheid
Logo - hvt - Hifi Video Test
"Opvallend goed"
HVT
06/2019
Alle recensies
(4.96 van 5 bij 25 beoordelingen)
Alle reviews

DENON DRA-900H

Luister op een geheel nieuwe manier naar klassiek stereogeluid. Dankzij de discrete vermogensversterkerconstructie, het gebalanceerde design en de royale voeding voorziet de DRA-900H zelfs grotere ruimtes van een volle sound en een constant hoge geluidskwaliteit. Hij ondersteunt ook veel muziekstreaming-opties via meerdere interfaces, high res audio, voice control en 8K UHD met 6 HDMI-ingangen.

DENON DRA-900H - black - Lifestyle

Design en materiaal

Ook het design en materiaal hebben we onder handen genomen en vernieuwd. In de nieuwe, licht afgeronde behuizing steekt meer dan 30 jaar Teufel knowhow. Dit zijn de highlights:

Ultima 40 - Tieftöner
Hoogglans tweeter en matte behuizing
Teufel Stereo-Lautsprecher Ultima 40 Mk3
Makkelijk te onderhouden, schuurbestendige coating
Teufel Stereo-Lautsprecher Ultima 40 Mk3
Stabiele speakergrill van stof - rondom afgeschuind – de frequentierespons wordt slechts minimaal beïnvloed.
Teufel Stereo-Lautsprecher Ultima 40 Mk3
Eigentijds design
Teufel Stereo-Lautsprecher Ultima 40 Mk3
Massieve, licht afgeronde behuizing van MDF; het resultaat van 30 jaar Teufel ervaring en de modernste speaker-techniek
Ontdek alle highlights

Technische details

DENON DRA-900H

DENON DRA-900H

Stereo-Lautsprecher Ultima 40 Mk3 Frontansicht

Vloerstaande luidspreker UL 40 Mk3 (stuk)

Eersteklas hifi-vloerstaande speaker

Lautsprecherkabel C2515S - Rolle

15m luidsprekerkabel 2.5mm² - C2515S

Reviews

customer.review.ratings.filter.no.results

Logo - hvt - Hifi Video Test
"Opvallend goed"
HVT
06/2019
Meer...
Logo - hvt - Hifi Video Test

" (...) Qua opstelling ben je dus nog sneller klaar, want je hoeft geen versterker te installeren. Wat nog wel moet is een bron aansluiten, maar de verbinding via Bluetooth nam niet langer dan een minuut in beslag. Een kind kan de was doen, zullen we maar zeggen. (...)" " (...) Tot mijn vreugde was er een enorm stereobeeld waarneembaar met de afbeelding van instrumenten en stemmen redelijk perspectief. En da's toch knap voor een systeem van net geen 900 euro. Ik betrapte mijzelf erop dat ik me verloo in mijn playlist en nummer na nummer liet spelen (...)"

Logo - iCreate
"Goede staande speakers zijn meestal een dure grap. Teufel maakt een uitzondering."
icreate
12/2018
Meer...
Logo - iCreate

 "(...) De Ultima speakers van Teuel zijn fors. (...) Zulke grote speakers kun je niet wegmoffelen, maar dat hoeft ook niet. Teufel heeft stijlvolle speakers ontworpen. (...) (...) Voor alle scenario's bieden de Teufels een erg gebalanceerd geluid. De hoge en middentonen zijn duidelijk van elkaar te onderscheiden en schallen erg zuiver uit de speakers. De twee basdrivers op elke speaker zorgen daarnaast voor een mooie diepe bas, zoals we dat van Teufel gewend zijn. (...) Qua prijs-kwaliteitverhouding vinden wij de Teufel Ultima 40 een prima deal."ConclusieMooi vormgegeven speakers, geweldig geluid, fijne prijs

Testbericht Stereoplay Ultima 40 (2018) (Stereo)
"jong en sprankelend"
Stereoplay
01/2019
Meer...
Logo - Stereoplay Testbericht Stereoplay Ultima 40 (2018) (Stereo)

 "Zoveel staande speaker krijg je zelden voor 500 euro. De finish is minstens zo goed als van boxen die dubbel zo duur zijn. De ruimtelijkheid is goed neergezet, de tuning is jong en sprankelend, en over het algemeen goed."

KnolPower
"Holy shit gast, die zijn goed"
Enzo Knol
30.05.2019
Meer...
KnolPower

"Holy shit gast, die zijn goed"

Testbericht hifi-journal.de Ultima 40 (2018)
"een mooi stukje techniek met een harmonieuze akoestische weergave"
www.hifi-journal.de
25.11.2018
Meer...
Logo - hifi-journal Testbericht hifi-journal.de Ultima 40 (2018)

"Akoestisch gezien heeft de nieuwe Ultima 40 veel te bieden. Het krachtige geluidsbeeld wordt gekenmerkt door een goede dynamiek en een krachtige weergave, die duidelijk te horen is bij het kijken naar films. Dankzij de twee basdrivers en de vrij diepe tuning is een subwoofer geen must meer. Muzikaal gezien zijn de twee vloerstaande luidsprekers zeer solide in hun speelwijze, met een tik meer bas, maar tegelijkertijd ook met een gebalanceerd hoog en middenbereik". "De vloerstaande luidsprekers blijven een mooi stukje techniek met een harmonieuze akoestische weergave, die in deze prijklasse maar weinig echte concurrenten te vrezen hebben."

Testbericht lowbeats.de Ultima 40 (2018)
"met veel plezier van verschillende muziekgenres genieten"
www.lowbeats.de
24.11.2018
Meer...
Logo - lowbeats.de Testbericht lowbeats.de Ultima 40 (2018)

 "De derde generatie Ultima 40 is een koopje en multi-inzetbaar. Met een feilloze look en een heerlijk gebalanceerde, neutrale sound. Geen audiofiel meesterwerk, maar een speaker waarmee je met veel plezier van verschillende genres kunt genieten. Wanneer je niet al te veel geld wilt uitgeven, maar wel meer power wilt hebben, is er geen beter alternatief. Ook omdat de nieuwe Ultima 40 geconcipeerd is om in combinatie met kleinere versterkers en in kleinere ruimtes tot inzet te komen."

Ausgezeichnet
Bekroond met GOUD
gadgetgear
02.12.2018
Meer...
Logo - gadgetgear Ausgezeichnet

"(...) Maar wat vinden we dan van het geluid dat er uit komt? Kort gezegd kunnen we niets anders zeggen dan dat de geluidservaring ronduit positief is. De Ultima 40 mk3 produceert een vol geluid, terwijl alles toch aardig in balans is en het detail zo goed als niet geraakt wordt. Het hoog en midden komen redelijk gedetailleerd door met balans en blijven op gecontroleerde wijze uit de speakers vloeien. Het laag maakt indruk. Goed gedefinieerd en gedetailleerd. Verschillende losse elementen zijn goed te onderscheiden en nuance-verschillen in het laag zijn duidelijk merkbaar. Voor veruit de meeste mensen zal de toepassing van een subwoofer overbodig zijn. We hebben de Ultima 40 mk3 getest met verschillende muziekgenres en eigenlijk nergens stellen de speakers teleur. (...) Hoe dan ook, de Teufels boden een compromisloze ervaring voor een stereo-setup. Conclusie De Teufel Ultima 40 mk3 durven we te omschrijven als de ultieme alleskunner voor een zeer competitieve prijs, gekeken naar de prestaties die geleverd worden. We zijn met name onder de indruk van het vermogen van deze speakers om over het hele bereik zeer degelijk te presteren. De speakers geven een gecontroleerd geluid uit met een leuke dynamiek in het signatuur en worden nergens vervelend. (...) In onze tests bleven de Teufels naar ons idee fier overeind staan en hebben we er ontzettend veel plezier aan beleefd. Het gegeven dat de Teufels zich laten combineren met een groot aantal versterkers is een extra voordeel. We vinden verder dat de Teufels er prima uit zien en kunnen ons niet voorstellen dat, mits de ruimte voor het plaatsen van zuilspeakers er is, de Ultima 40 mk3 ergens zullen misstaan.

Inhoud levering

ULTIMA 40 + DENON DRA-900H
  • 1 × Denon DRA-900H – Zwart
    • 1 × Stroomkabel – Zwart
  • 2 × Vloerstaande luidspreker UL 40 Mk3 (stuk) – Wit
    • 1 × Rode rubberen voetjes (4 stuk) UL 20/40 Mk3 18
    • 1 × Speaker grill met logo voor UL40 Mk3 18+UL40 A Mk2 – Zwart
  • 1 × 15m luidsprekerkabel 2.5mm² - C2515S – Wit
  • 2 × Bananenstekker C8502P (paar) – Zwart/rood
ULTIMA 40 + DENON DRA-900H Outline
2NB Gespreid betalen met 0 % rente

Minimumleeftijd: 18 jaar. Je moet in Nederland , België, Frankrijk, Ierland, Italië, Luxemburg, Oostenrijk, Portugal of Spanje wonen. Gespreide betaling via Alma kan met een creditcard, betaalkaart of SEPA-domiciliëring, afhankelijk van het land.

Onder voorbehoud van kredietwaardigheidscontrole door Alma. Je betaalt het bedrag in 2 of 3 maandelijkse termijnen, afhankelijk van je keuze. Bij gespreide betaling via Alma betaalt de klant geen kosten. De effecctieve jaarlijkse rente van 0,00 % is van toepassing op kredietovereenkomsten die worden afgesloten in de periode tussen 21.03.2025 en 26.03.2025. De gespreide betaling met 0 % rente geldt uitsluitend voor geselecteerde goederen met een bestelwaarde tussen 99 euro en 5.000 euro en alleen voor transacties in euro. Het individuele maandbedrag voor je bestelling hangt af van de waarde van de producten en is te vinden op de desbetreffende productpagina's en in de Alma-checkout. 

Kredietverstrekker: Alma SAS, 176 Avenue Charles de Gaulle, 92200 Neuilly-sur-Seine, Frankrijk. De veiligheid van betalingen is door Alma en haar serviceproviders gegarandeerd. Alle betalingen zijn beschermd door 3D Secure. Om in aanmerking te komen moeten klanten een geldige en geaccepteerde creditcard of bankpas als betalingsbron hebben, afhankelijk van het land, of Alma een SEPA-machtiging tot automatische incasso geven. 


Meer informatie over betalen op afbetaling met Alma vind je hier: https://teufelaudio.nl/betaalmogelijkheden

1 Geldig t/m 21.04.2025, 23:59 uur. De kortingscode geldt alleen op www.teufelaudio.nl en is niet geldig op reeds geplaatste en/of gedane bestellingen en aankopen. Je kunt een kortingscode niet inruilen voor geld. Deze kortingscode kan niet in combinatie met andere kortingscodes worden gebruikt en geldt alleen voor particulieren. Kortingscodes die op www.teufelaudio.nl staan vermeld, mogen niet worden doorverkocht of  gepubliceerd worden door derden zonder schriftelijke toestemming van Lautsprecher Teufel GmbH. Voor de exacte voorwaarden verwijzen wij je naar de Algemene Voorwaarden.