15m luidsprekerkabel 2.5mm² - C2515S
Luidsprekerkabel 2 x 2.5 mm²
Voor kleine ruimtes en weinig budget is er geen betere optie. De ULTIMA 20 heeft dezelfde technologieën als haar grote broer en laat zich van haar beste kant horen – of je ze nu ophangt of in de kast zet.
De Ultima serie staat al sinds jaar en dag bekend om zijn goede prijs-kwaliteitverhouding. Zo veel sound, voor zo weinig geld – dat vind je niet snel. Met high-end technologieën klinken de verschillende genres, van rock, pop tot jazz en klassiek uiterst gebalanceerd, net als games en films trouwens. De nieuwe Ultima-serie is te herkennen aan de tekst boven de tweeter. Het is de opvolger van de Ultima Mk2-serie.
Net als alle andere speaker-series, hebben we ook de nieuwe Ultima-serie volledig in ons soundlaboratorium in Berlijn ontwikkeld. Onze soundengineers en het designteam hebben hand in hand gewerkt om de bestseller te optimaliseren en van een eigentijds design te voorzien. Ook heeft de feedback van Teufel klanten en fans een belangrijke rol gespeeld bij de ontwikkeling.
Bijzonder in deze prijsklasse zijn de fase plug en de wave guide. Twee onderdelen die bijdragen aan een preciezer hoog.
Boekenplankspeaker of rearspeaker in een surround setup – de ULTIMA 20 komt in beide situaties goed tot zijn recht. De looks en de akoestiek passen perfect bij die van zijn grote broer, de ULTIMA 40. De speakers zet je op je dressoir, op een statief of je hangt ze aan de muur.
Mooi afgewerkt. Van stevig MDF, gestut van binnen. Teufel speakers hebben een tijdloos design en een lange levensduur.
Verbindingskabel zijn niet bij de levering inbegrepen
"Winnaar van de reader's award "Gouden Oor"
"De lezers van Audio hebben de Ultima 20 in de categorie boekenplankspeakers tot 1.000 euro tot beste product van het jaar gekozen."
"We danken alle lezers hartelijk voor hun stem!"
"overtuigt met een goede prijs-kwaliteitverhouding"
"(...) Al met al is de Ultima 20 een goed instapmodel dat met een sterke prijs-kwaliteitverhouding weet te overtuigen. De sound is steeds transparant, briljant, levendig en helder. Duidelijk aanwezig zonder zijn balans te verliezen. Natuurlijk kan een een groter en duurder systeem beter presteren, maar voor een ruimte tot 20 m² is de speaker een goede keuze. Komt hij in een grotere ruimte te staan, dan kunnen de stereo speakers tot surround systeem worden uitgebreid."
"gewoon goed"
"(...) Als niet audiofiel kan ik het geluid waarderen: er zijn geen extremen waar te nemen. De bas is niet heel diep en zwaar, maar er komt genoeg uit om mijn muziek heerlijk te laten klinken.
Ook de midden en hoge tonen heb ik weinig op aan te merken. (...) Als ik hierbij de prijs in mijn achterhoofd hou, dan kan ik zeggen dat Teufel een zeer mooie balans heeft gevonden tussen prijs en de geleverde prestaties.(...)"
"perfecte prijs-kwaliteitverhouding"
"De Ultima 20 presenteert zich als fijne allrounder die zowel met harde R'n'B-beats als ook met een subtiele klassieke sound weet om te gaan. Wie een flinke bas in z'n buik wenst te voelen, die kan het duo uitbreiden met een subwoofer en de boekenplankspeakers de hoge en midrage klanken voor zijn rekening laten nemen (...) Alles bij elkaar genomen biedt Teufel hier een perfecte prijs-kwaliteitverhouding."
"het klopt gewoon"
"(...) Goed om te weten dat Teufel niet alleen "pretboxen" in zijn assortiment heeft, maar ook een speaker die het bijna onmogelijke, mogelijk maakt: een volwassen, gebalanceerd en gelijkmatig geluid voor een klein budget.
het totale plaatje klopt gewoon: op geen enkel moment ontspoort de Teufel Ultima 20, je krijgt eerder inzicht disciplines (dynamiek, stereobeeld) van een hogere prijsklasse. Om het simpel te houden: hoewel je de Ultima 20 niet als een "pretmachine" kunt bestemplen, is het toch een erg leuke box. Of er ooit een Mk4-versie komt?"