
Universele wandbeugel AC 7500 SM
Wandbeugel voor compacte luidsprekers in klassieke houten behuizing


Meteen valt op: de buiten de behuizing geplaatste tweeter van de center T 210 C. Door deze constructietruuc is de uitrusting en indeling van de luidspreker precies dezelfde als bij de Front-luidspreker. Deze identieke chassis-uitrusting garandeert in samenspel een absoluut homogeen klankbeeld.
De tweeter is bovendien een paar millimeter naar achteren geplaatst. Door de iets naar achter geplaatste tweeter worden de looptijdverschillen gecompenseerd. Daarom klinkt de T 210 C fenomenaal goed.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 44 cm |
| Hoogte | 25 cm |
| Diepte | 26,5 cm |
| Gewicht | 6,8 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 50 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 10 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF 15mm |
| Afwerking behuizing | Hoogglans (voorkant), folie (overige behuizing) |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 15 L |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 170 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 80 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 65 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 140 W |
| Impedantie | 4 Ohm |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |

Indrukwekkende vloerstaande luidspreker van hifi-topklasse. Natuurlijke weergave met pakkende basintensiteit. 3-kanaalsopbouw met 2x 170 mm woofer en 170 mm mid range luidspreker. 220 Watt belastbaar vermogen. Geoptimaliseerde tweeter in Waveguide. Voor ruimtes tot 50 m².
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 19,5 cm |
| Hoogte | 105 cm |
| Diepte | 32,5 cm |
| Gewicht | 26 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 50 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Bi-amping / bi-wiring | Ja |
| Maximale diameter kabel | 6 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Onderkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF 18mm |
| Afwerking behuizing | Folie |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 37 L |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 28 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Mid range (aantal per speaker) | 1 |
| Mid range (diameter) | 170 mm |
| Mid range (materiaal) | Cellulose |
| Woofer (aantal per speaker) | 2 |
| Woofer (diameter) | 170 mm |
| Woofer (materiaal) | Kevlar |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 170 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 87 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 44 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 220 W |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Akoestisch principe | 3-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Crossover frequentie interne crossover | 300 / 2500 Hz |

Met zijn Klippel-geoptimaliseerde 300 mm woofer, een gewicht van 25 kg, een volume van 65 liter en 250 Watt vermogen in Class D-technologie, levert de T 200 SW een enorme krachtige, strakke en diepe basweergave die tot een diepte van 28 Hz gaat.
Deze subwoofer kan ruimtes tot 50 m² met diepe bassen verzorgen. Absoluut storingsvrij, ook bij hoge volumes. Hij bereikt een maximaal volume van 107 dB!
En om ervoor te zorgen dat de subwoofer niet per se in een hoek moet verdwijnen is de woofer magnetisch afgeschermd, zodat hij ook in de buurt van een beeldbuis kan worden geplaatst.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 38 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Diepte | 48,5 cm |
| Gewicht | 25 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-uitgang stereo | 1 |
| Cinch-ingang stereo | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Standby-functie | Ja |
| Frequentieregelaar (bereik) | 40 - 240 Hz |
| Volumeregelaar | Ja |
| Phaseregelaar | Regelbaar |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 250 W |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 260 W |
| Versterker - technologie | Digital |
| Versterkerkanalen | 1 |
| Full Range/Low Pass-schakelaar | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 28 Hz |
| Compensatieopeningen (positie) | Onderkant |
| Compensatieopeningen | 2 |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF 21mm |
| Afwerking behuizing | Hoogglans (voorkant), folie (overige behuizing) |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 68 L |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 330 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| Maximale geluidsdruk | 107 dB/1m |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.