
15m luidsprekerkabel 2.5mm² - C2515S
Luidsprekerkabel 2 x 2.5 mm²

Ben je al trotse eigenaar van een krachtige speakerset? Dan hebben we iets moois voor je. De nieuwe REFLEKT 2 breiden je set uit met Dolby Atmos. Plaats ze eenvoudig op de je speakers en verbind ze met een compatibele AV-receiver. Klaar is kees.



| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 13 cm |
| Hoogte | 18,4 cm |
| Diepte | 12,9 cm |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dolby Atmos | Ja |
| DTS:X | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Maximale diameter kabel | 2,5 mm |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | mat gelakt |
| Netto volume | 0,5 L |
| Sleutelgatophanging | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 90 mm |
| Woofer (materiaal) | Kevlar |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 85 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 150 - 20000 Hz |
| Impedantie | 4 Ohm |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| FSC® gecertificeerd hout | Ja |

Score: 5 van 5 sterren

Maar als ik eerlijk ben, is het de Ultima 40 die hier echt de show steelt.
Voor dit geld zoveel luidspreker krijgen is eigenlijk best bijzonder. Formaat, opbouw, prestaties — het klopt. (…)
Het is bijna confronterend als je erover nadenkt: wij liefhebbers hebben vaak meer uitgegeven aan een set kabels dan wat een paar Ultima 40 kost. En dan is het eerlijk gezegd best verfrissend om te ervaren wat er mogelijk is met een product als dit.

De REFLEKT 2 brengt je naar een echt bioscoopgevoel.

“Met deze nieuwe luidsprekers kun je jouw thuisbioscoopinstallatie eenvoudig moderniseren en genieten van een nog intensere, gedetailleerdere en echt driedimensionale geluidservaring. Ze zijn niet alleen compatibel met Dolby Atmos, maar ook met DTS:X en Auro-3D, waardoor ze de deur openen naar een veel uitgebreidere 3D-audio-ervaring.”
Controleer of de benodigde verbindingskabels bij de levering zijn inbegrepen