
Universele wandbeugel AC 7500 SM
Wandbeugel voor compacte luidsprekers in klassieke houten behuizing


| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 16,3 cm |
| Hoogte | 26 cm |
| Diepte | 18,8 cm |
| Gewicht | 3,6 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | 1 single wiring terminal |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 50 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 10 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF 12mm |
| Afwerking behuizing | Voorkant lak zwarte hoogglans, overige behuizing folie |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 5 L |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 1 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 130 mm |
| Bas/midrange driver (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 60 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 86 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 90 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 80 W |
| Impedantie | 4 Ohm |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |

De T 110 F produceert met zijn Klippel-geoptimaliseerd chassis in samenspel met de precies afgestemde scheidingsfrequentie, een extreem dynamische muziek- en home cinema-weergave.
Het weergeven van fijne details en de verstaanbare spraakweergave is excellent. Niet in de laatste plaats dankzij een 25 mm tweeter die vanaf 3500 Hz door een 130 mm mid range woofer wordt ondersteund.
De luidspreker is niet los te verkrijgen, maar alleen als bestanddeel van de Theater 100.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 16,3 cm |
| Hoogte | 26 cm |
| Diepte | 18,8 cm |
| Gewicht | 3,6 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 50 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 10 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF 12mm |
| Afwerking behuizing | Hoogglans (voorkant), folie (overige behuizing) |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 5 L |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 1 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 130 mm |
| Bas/midrange driver (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 60 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 86 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 90 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 80 W |
| Impedantie | 4 Ohm |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |

Om het het ideaal van een home cinema luidsprekerinstallatie te bereiken, hebben we de tweeter van de center buiten de behuizing geplaatst. Daarmee is de uitrusting van de center precies dezelfde als de T 110 F Front-luidspreker. Doel is om de luidsprekers binnen de set een identieke uitrusting te geven.
Bovendien is de onder de elegante boog geplaatste tweeter een paar millimeter naar achter geplaatst om de verschillen in looptijd van de door de beide chassis uitgestraalde frequenties goed te compenseren. Een goede spraakweergave en een verbeterde impulsweergave is het gevolg.
De luidspreker is niet los, maar alleen als onderdeel van de Theater 100 te verkrijgen.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 30,5 cm |
| Hoogte | 22 cm |
| Diepte | 18,8 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 100 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 10 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF 12mm |
| Afwerking behuizing | Hoogglans (voorkant), folie (overige behuizing) |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 5 L |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 130 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 60 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 86 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 90 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 80 W |
| Impedantie | 4 Ohm |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |

De magnetisch afgeschermde subwoofer T 1000 SW garandeert zowel bij muziekweergave als bij baskanaal-effecten in de home cinema een indrukwekkende diepe, steeds zuivere en onvervormde basweergave.
De interne Class D-versterker stuurt de 250 mm woofer met 250 Watt aan, waarbij diens luchtbewegingen in de basreflexopening positief worden versterkt. Een diepgang tot 33 Hz is voor deze prijsklasse onverslaanbaar.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 32 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Diepte | 44,5 cm |
| Gewicht | 21,6 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-uitgang stereo | 1 |
| Cinch-ingang stereo | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Zekering | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Frequentieregelaar (bereik) | 40 - 240 Hz |
| Volumeregelaar | Ja |
| Phaseregelaar | Regelbaar |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 250 W |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 260 W |
| Versterker - technologie | Digital |
| Versterkerkanalen | 1 |
| Full Range/Low Pass-schakelaar | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 33 Hz |
| Compensatieopeningen (positie) | Onderkant |
| Compensatieopeningen | 2 |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Hoogglans (voorkant), folie (overige behuizing) |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 54 L |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 250 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| Maximale geluidsdruk | 104 dB/1m |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.