
15m luidsprekerkabel 4.0mm² - C4515S
Luidsprekerkabel 2 x 4,0 mm²

Deze set wilde je al altijd in jouw woonkamer: live concerten zoals je ze kent uit een concertgebouw!

De S 500 FCR zijn wereldwijd de eerste luidsprekers, die aan de eisen van THX Select 2-norm voldoen.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 31,8 cm |
| Hoogte | 21 cm |
| Diepte | 16 cm |
| Gewicht | 3,1 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Screw terminals, gold plated |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 6 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 5,5 L |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Woofer (aantal per speaker) | 2 |
| Woofer (diameter) | 130 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 130 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 91 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 80 - 22000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 180 W |
| Maximale geluidsdruk | 104 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 80 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 1900 Hz |

De S 5000 SW van het System 5 THX Select 2 systeem zet de Teufel-traditie van ongelooflijk productieve subwoofers op indrukwekkende wijze voort. In de behuizing van 55 liter werkt als downfire-constructie een hoogwaardig 300 mm neodym-chassis met enorme elasticiteit.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 37 cm |
| Hoogte | 54,6 cm |
| Diepte | 47,5 cm |
| Gewicht | 23,5 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Volumeregelaar | Ja |
| Phaseregelaar | Schakelbaar |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 200 W |
| Versterker - technologie | Class D |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 25 Hz |
| Compensatieopeningen (positie) | Achterkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie, mat |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 55 L |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 300 mm |
| Woofer (materiaal) | Neodym |
| Maximale geluidsdruk | 105 dB/1m |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 80 Hz |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.