
30m luidsprekerkabel 4.0mm² - C4530S
Luidsprekerkabel 2 x 4,0 mm²

Krachtige 2-kanaals THX satellietspakers met vlakmembraan met een zeer homogene weergave op THX niveau en een breed weergavegebied. 100 mm mid range driver en 25 mm tweeter voor een precies en ruimtelijk surround geluid en gedetailleerde weergave van muziek.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 29 cm |
| Hoogte | 19 cm |
| Diepte | 13,5 cm |
| Gewicht | 5,5 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Screws |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 20 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 6 mm |
| Diameter statiefbevestiging | 6 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Lak, mat + folie |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 3,8 L |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Zijde |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 2 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 100 mm |
| Bas/midrange driver (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 100 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 87 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 120 - 22000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 130 W |
| Maximale geluidsdruk | 102 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 120 - 140 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 2200 Hz |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.

Luidsprekerkabel 2 x 4,0 mm²

Luidsprekerkabel 2 x 2.5 mm²

Bananenstekker

Statief van K&M voor compacte hifi-speakers

Paar statievenvan K&M voor compacte hifi-statieven

Hoogwaardige wandbeugel voor compacte luidsprekers met M6 schroefdraad in de basisplaat

Wandbeugel voor compacte luidsprekers in klassieke houten behuizing