
Spikes voor vloerstaanders AC 8544 BA
Spikes voor vloerstaande luidsprekers van Teufel

If you like powerful sound and want to discover new music every day - get it all with the Ultima 40 streaming.

De Connector verbindt je bestaande stereo- of home cinema installatie met het Teufel-systeem en maakt wifi streaming en internetmuziekdiensten beschikbaar. Hij zendt muziek uit het web of je muziekverzameling van de meest uiteenlopende bronnen (bijv. internet, pc, externe harde schrijf, USB-stick) direct naar je installatie.
Het apparaat ontvangt audiosignalen van je installatie, encodeert deze in 'real time' en stelt ze in je netwerk beschikbaar. Dit gebeurt met de 24bit/96kHz Cirrus Logic digitaal/analoog-omzetter die een extreem lage ruisfactor heeft en voor draadloze overdracht van je muziekdata zonder dataverlies zorgt. Je kunt de Connector met de Raumfeld Controller of UpnP-control point aansturen (bijv. Windows Media Player 12). Alle setup-instellingen worden automatisch met een druk op de knop overgedragen.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Internetradio | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 17,2 cm |
| Hoogte | 2,8 cm |
| Diepte | 12,7 cm |
| Gewicht | 0,29 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-uitgang stereo | 1 |
| Cinch-ingang stereo | 1 |
| LAN | Ja |
| USB 2.0 | Ja |
| Wifi | Ja |
| Digitale uitgang optisch | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| AAC | Ja |
| FLAC | Ja |
| MP3 | Ja |
| OGG | Ja |
| WAV | Ja |
| Apple Lossless | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Multiroom | Ja |
| 10/100-Mbit/s Ethernet | Ja |
| Wifi-standaard | 802.11b/g/n |
| Infrastructuurmodus | Ja |
| Wifi-beveiliging | WPA, WPA2 |
| Maximaal aantal nummers | 150000 |

Vloerstaande luidspreker van hifi-klasse. Krachtig geluid bij de beste prijs-kwaliteitverhouding. Rijke basweergave door 2x 165 mm woofer. 3-kanaalsopbouw met 4 luidsprekers. Hoge belastbaarheid van 200 Watt. De behuizing is verstevigd met stutten waardoor vibraties bij hoge volumes niet plaatsvinden. Aanbevolen voor ruimtes tot 35 m².
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 21,5 cm |
| Hoogte | 106 cm |
| Diepte | 32,7 cm |
| Gewicht | 20,3 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 20 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Bi-amping / bi-wiring | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Achterkant |
| Compensatieopeningen | 2 |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie |
| Netto volume | 52 L |
| Geschikt voor spikes | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Mid range (aantal per speaker) | 1 |
| Mid range (diameter) | 165 mm |
| Mid range (materiaal) | Kevlar/glasvezel |
| Woofer (aantal per speaker) | 2 |
| Woofer (diameter) | 165 mm |
| Woofer (materiaal) | Glasvezelmembraan-cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 120 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 87 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 45 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 200 W |
| Maximale geluidsdruk | 108 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Akoestisch principe | 3-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Crossover frequentie interne crossover | 650 / 2600 Hz |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.