
Universele wandbeugel AC 3500 SM
Wandbeugel voor micro luidsprekers


| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dwarsdoorsnede | 1 mm² |
| Lengte kabel | 30 m |

Aansturingsapparaat voor actieve 5.1 multimedia luidsprekersets. Geïntegreerde Dolby/dts-decoder. Ingangen voor acht apparaten. Afstandsbediening.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 23,5 cm |
| Hoogte | 5,5 cm |
| Diepte | 13,5 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang stereo | 3 |
| Digitale coaxiale ingang | 2 |
| Digitale ingang optisch | 1 |
| Cinch-ingang 5.1 | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dolby Digital | Ja |
| DTS Digital Surround | Ja |
| Dolby Pro Logic | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geïntegreerde DSP | Ja |
| Display | Ja |
| Geïntegreerde DD/dts/PLII-decoder | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Infrarood |

De satellieten van de Motiv 5 hebben hetzelfde basisidee als de subwoofer: mooi design en compromisloos geluid.
De luxe chassis-uitrusting met een 25 mm tweeter gepaard met een 100 mm neodym mid range chassis met een coating van cellulose, garandeert een onbeperkte hifi-waardige muziekweergave.
We vinden de MO 5 FCR een van de beste klinkende micro satellieten die er op de markt is. Helemaal in samenhang met de optimaal hierop afgestemde volactieve subwoofer A 500/6 SW.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 12 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Diepte | 11 cm |
| Gewicht | 0,74 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 10 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Materiaal behuizing | ABS Kunststof |
| Afwerking behuizing | Lak, hoogglans |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 1 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 100 mm |
| Bas/midrange driver (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 70 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 87 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 120 - 22000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 100 W |
| Maximale geluidsdruk | 99 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.