
Advantage C3535S 5.1 home cinema cable-set 30 m²
5.1 kabelset home cinema voor ruimten tot 30 m²

Een slank en discreet design en uitmuntende geluidskwaliteit bij home cinema-gebruik en muziekweergave.

Door de statige verschijning met een hoogte van 1,13 meter bij slechts 13,5 centimeter diepte neemt deze luidspreker beduidend minder plaats in beslag dan een grote houten vloerstaande luidspreker.
De winst in ruimte houdt echter niet in dat je akoestisch iets moet inleveren. In tegendeel. De L 220 FR is een loepzuivere hifi-luidspreker, perfect voor het muzikale genot.
De behuizing van massief aluminium zorgt niet alleen voor een mooi uiterlijk, maar voldoet ook vanwege zijn extreme stijfheid aan de meest optimale akoestische voorwaarden. Twee 100 mm conus chassis zijn voor de weergave van lage en middentonen verantwoordelijk. De 25 mm metaal-tweeter zorgt voor de afstraling van alle hoge tonen.
Een glasplaat met stalen spikes waarborgt niet alleen een stabiele plaatsing. Door de glasplaat lijkt het namelijk ook alsof de zuilen boven de vloer zweven. De zuilen zijn alleen als onderdeel van de LT 2-set verkrijgbaar.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 13,3 cm |
| Hoogte | 115 cm |
| Diepte | 10,2 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Afwerking behuizing | Aluminium |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 2 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 100 mm |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 80 W |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 140 W |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Bodemplaat - diameter | 26 cm |

Door de statige verschijning met een hoogte van 1,13 meter bij slechts 13,5 centimeter diepte neemt deze luidspreker beduidend minder plaats in beslag dan een grote houten vloerstaande luidspreker.
De winst in ruimte houdt echter niet in dat je akoestisch iets moet inleveren. In tegendeel. De L 220 FR is een loepzuivere hifi-luidspreker, perfect voor het muzikale genot.
De behuizing van massief aluminium zorgt niet alleen voor een mooi uiterlijk, maar voldoet ook vanwege zijn extreme stijfheid aan de meest optimale akoestische voorwaarden. Twee 100 mm conus chassis zijn voor de weergave van lage en middentonen verantwoordelijk. De 25 mm metaal-tweeter zorgt voor de afstraling van alle hoge tonen.
Een glasplaat met stalen spikes waarborgt niet alleen een stabiele plaatsing. Door de glasplaat lijkt het namelijk ook alsof de zuilen boven de vloer zweven. De zuilen zijn alleen als onderdeel van de LT 2-set verkrijgbaar.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 13,3 cm |
| Hoogte | 115 cm |
| Diepte | 10,2 cm |
| Gewicht | 6,8 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Afwerking behuizing | Aluminium |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 2 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 100 mm |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 80 W |
| Frequentiebereik van/tot | 120 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 140 W |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 130 Hz |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Bodemplaat - breedte | 25,5 cm |
| Bodemplaat - lengte | 22,5 cm |

De US 4110/1 SW is een echte gentlemen onder de subwoofers. Door zijn langgerekte vorm met smalle voorkant lijkt de US 4110/1 SW gedistingeerd en terughoudend. Dat verandert echter drastisch, wanneer de subwoofer, met zijn behuizing van 45 liter inhoud en een gewicht van meer dan 20 kg, met heftige bassignalen wordt gevoed. Dan produceren de 250 mm woofer in het basreflexsysteem en de passieve, krachtige 180 Watt Class-D versterker een indrukwekkend basgeluid. De subwoofer zorgt voor een volle, krachtige en nauwkeurige basweergave met een grensfrequentie van 30 Hz (-3 dB).
De subwoofer US 4110/1 SW garandeert een optimale integratie in het interieur. Door de afgeronde kanten, de edele bovenkant van hoogglanslak en de compacte vormgeving past de subwoofer in elke woonkamer. De Downwire techniek, de basreflexpoort aan de onderkant en de speciale inkeping aan de achterkant, zorgt voor probleemloze positionering tegen de wand. Een stabiele positionering en een ontkoppeling van de vloer wordt gewaarborgd door vier resonantiedempers. Aan de achterkant bevinden zich een phasenschakelaar en mono-cinch aansluitingen voor directe verbinding met een home cinema AV-receiver.
De US 4110/1 SW is alleen als component van een Teufel-set verkrijgbaar. Hij kan niet apart worden besteld.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 34,5 cm |
| Hoogte | 54,5 cm |
| Diepte | 35,2 cm |
| Gewicht | 20,6 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Maximaal verbruik | 300 W |
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Zekering | Ja |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,5 W |
| Bass boost/EQ | Ja |
| Ingangsvolumeregelaar | Ja |
| Frequentieregelaar (bereik) | 30 - 70 Hz |
| Volumeregelaar | Ja |
| Phaseregelaar | 0 / 180° |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 180 W |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 200 W |
| Versterker-configuratie | 1.0 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 30 Hz |
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Compensatieopeningen (positie) | Onderkant |
| Compensatieopeningen | 2 |
| Diameter statiefbevestiging | 6 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Hoogglans (voorkant), folie (overige behuizing) |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 45 L |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 250 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| Frequentiebereik van/tot | 30 - 250 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 110 dB/1m |
| Akoestisch principe | 1-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |

Zoals bij bijna alle Teufel-systemen is ook de L 220 C precies hetzelfde uitgerust als de zuilen van de set. Ervaring heeft geleerd: alleen op deze manier is een akoestisch identieke weergave van alle Front-kanalen te bereiken.
Dankzij het slanke lengteformaat is de ongeveer 43 centimeter lange L 220 C probleemloos op of onder de televisie te plaatsen. Een bijpassend voetstuk is bij levering bijgesloten. Geïntegreerde houders aan de achterkant zorgen ervoor dat de center ook aan de muur kan worden gefixeerd. Aparte beugels zijn dus niet nodig! Dankzij een geringe diepte van slechts 10 centimeter neemt de center extra weinig ruimte in.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 43 cm |
| Hoogte | 13,3 cm |
| Diepte | 10,2 cm |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Afwerking behuizing | Aluminium |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 2 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 100 mm |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 80 W |
| Frequentiebereik van/tot | 120 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 140 W |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 130 Hz |
Controleer of de benodigde verbindingskabels bij de levering zijn inbegrepen

Luidsprekerkabel 2 x 2.5 mm²

Hoogwaardige verbindingskabel subwoofer cinch mono

5.1 kabelset home cinema Advantage 50 m²

Bananenstekker

Wandbeugel voor grote micro/compactluidsprekers en korte zuilluidsprekers (FCR's)

Wireless set met transmitter en receiver: stream je subwoofer geluid geheel draadloos