Dream team: home cinema + AV-receiver + Streaming
De perfecte combinatie voor de thuisbioscoop: fantastisch beeld met realistisch home cinema geluid en draadloze muziekweergave met behulp van de Connector ².<br />
De Teufel Connector is een hifi netwerkplayer die je muziekinstallatie met de streamingwereld verbindt. De Connector maakt streamingdiensten als Spotify, TuneIn, Soundcloud, Youtube en je eigen muziekverzameling via de Teufel Raumfeld app toegankelijk. Sluit hem met een cinch kabel op je versterker, AV-receiver, soundbar of andere muziekbron aan.
De nieuwe streaming speakers hebben zo veel streamingdiensten, internetradiozenders en podcast als geen ander streamingsysteem. Ontdek alle muziekbronnen van onze drie streaming technologieën.
De in-app setup assistent helpt je snel en gemakkelijk door het installatieproces. Wat je nodig hebt, is een iOS (vanaf versie 9) of Android apparaat, een wifi-router plus eventuele wifi-acces points bij een zwak wifi-netwerkwerk.
Krachtige, slanke high-end subwoofer met 350 Watt Class D versterker met drie 130 mm long throw woofers in een zes-kanaals uitvoering. De subwoofer; basluidspreker en versterker, wordt direct aangesloten met een DecoderStation van Teufel en wordt zo het centrum van de ultra compacte en complete home entertainment set Cubycon 2 Digital HD. De behuizing van de subwoofer is verstrekt met extra steunbalken in de basreflex-afstemming. Opstelling kan desgewenst liggend of staand. Manuele aan- en uitschakeling. De laagste grenzfrequentie is 33 Hz (-3 dB).
De aluminium satellieten resoneren nauwelijks en zijn uitgerust met 80 mm coax drivers en 20 mm tweeter in Waveguide-techniek plus extra 80 mm midrange chassis. Uitgeblanceerd frequentieverloop en goed afstraalvermogen, bij hoge gevoeligheid van 89 dB (2,83 V / 1m). Hoge duur- c.q. impuls belastbaarheid van 100 respectievelijk 140 Watt. Zowel staand als liggend op te stellen. Geschikt voor montage aan de muur.
De Connector verbindt je bestaande stereo- of home cinema installatie met het Teufel-systeem en maakt wifi streaming en internetmuziekdiensten beschikbaar. Hij zendt muziek uit het web of je muziekverzameling van de meest uiteenlopende bronnen (bijv. internet, pc, externe harde schrijf, USB-stick) direct naar je installatie.Het apparaat ontvangt audiosignalen van je installatie, encodeert deze in 'real time' en stelt ze in je netwerk beschikbaar. Dit gebeurt met de 24bit/96kHz Cirrus Logic digitaal/analoog-omzetter die een extreem lage ruisfactor heeft en voor draadloze overdracht van je muziekdata zonder dataverlies zorgt. Je kunt de Connector met de Raumfeld Controller of UpnP-control point aansturen (bijv. Windows Media Player 12). Alle setup-instellingen worden automatisch met een druk op de knop overgedragen.
Extreem compacte high definition AV-besturingsapparaat / voorversterker voor aansluiting aan een meerkanaals actieve subwoofer. 3 HDMI ingangen, een HDMI uitgang, drie digitale ingangen (2 x coaxiaal, 1 x optisch) en 3 analoge stereo ingangen. Je kunt ook stereosignalen met bijv. Dolby Prologic tot surround sound opwaarderen.Het 3D-compatibele apparaat bezit een decoder voor verschillende formaten zoals Dolby TrueHD / DTS HD-Master, DTS, Dolby Digital, Dolby Pro Logic.Via een 5.1 analoge uitgang wordt de Decoderstation 7 aan een meerkanaals actieve subwoofer aangesloten. Andere features zijn een FM/AM radio met RDS functie, een afstandsbediening, een gebruiksvriendelijk en dimbaar display met vele instellingsmogelijkheden.
customer.review.ratings.filter.no.results
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.
Luidsprekerkabel 2 x 4,0 mm²
Kwalitatief hoogstaand statief vor zuilen- en micro luidsprekers
Wandbeugel voor micro luidsprekers
Ik ga ermee akkoord dat Teufel mij de nieuwsbrief met deze diensten toestuurt:
Ik ga er ook mee akkoord dat Teufel mijn gegevens (bijv. - indien beschikbaar - titel, voornaam, achternaam, plaats) aan derden (bijv. Google, Dynamic Yield) doorgeeft en gegevens uit andere bronnen met deze gegevens koppelt ten behoeve van gebruiksanalyses en gepersonaliseerde targeting of reclame. Het koppelen van mijn gegevens met andere gegevens vindt alleen plaats binnen het wettelijk toegestane kader en kan vereisen dat ik elders (bijv. in de “gegevensinstellingen” op onze websites) toestemming heb gegeven voor het koppelen van gegevens.
De gegevensverwerking is gebaseerd op mijn toestemming in overeenstemming met art. 6 lid 1 letter a GDPR. Ik kan mijn toestemming te allen tijde intrekken met werking voor de toekomst: direct in de nieuwsbrief of per e-mail naar unsubscribe@teufelaudio.nl. Het intrekken van de toestemming heeft geen invloed op de rechtmatigheid van de verwerking die tot op dat moment is uitgevoerd. Ik kan de koppeling met trackinggegevens voorkomen door de betreffende categorieën in de “Gegevensinstellingen” te deactiveren.
Meer informatie over gegevensverwerking en je rechten vind je in het privacybeleid van Teufel op privacybeleid