
Coax kabel 1.5m - C7515D
Digitale coax kabel 1,5 meter / 3,0 mete

Complete 5.1 surround set: direct speelklaar, makkelijke bediening en heel veel power voor een faire prijs.

De actieve subwoofer US 2110/6 SW met geïntegreerde 5.1-versterker is met zijn behuizing van 32 liter inhoud en een gewicht van meer dan 20 kg een echte hercules en alleskunner. De US 2110/6 SW zorgt voor een volle, krachtige en nauwkeurige basweergave met een grensfrequentie van 40 Hz (-3 dB). Dit komt mede door de ingebouwde versterker met 125 Watt vermogen, de bovengemiddeld grote woofer van 250 mm en de jaren lange expertise van Teufel op het gebied van subwoofers. Het vermogen is via de regelaars aan de voorkant van de subwoofer te doseren, nadat hij met zijn 5.1 cinch-aansluiting aan de achterkant met surround-geluidskaarten of elk mogelijke stereobron is verbonden.
De subwoofer US 2110/6 SW garandeert een optimale integratie in het interieur. Door de afgeronde kanten, de edele bovenkant van hoogglanslak en de compacte vormgeving past de subwoofer in elke woonkamer. De Downwire techniek, de basreflexpoort aan de onderkant en de speciale inkeping aan de achterkant, zorgt voor probleemloze positionering tegen de wand. Een stabiele positionering en een ontkoppeling van de vloer wordt gewaarborgd door vier resonantiedempers.
De US 2110/6 SW is alleen als component van een Teufel-set verkrijgbaar. Hij kan niet apart worden besteld.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 34,5 cm |
| Hoogte | 55 cm |
| Diepte | 34,5 cm |
| Gewicht | 20,6 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230 VAC / 50 Hz V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Maximaal verbruik | 550 W |
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Zekering | Ja |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,5 W |
| Bass boost/EQ | Ja |
| Ingangsvolumeregelaar | Ja |
| Volumeregelaar | Ja |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 125 W |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (peak) | 30 W |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 150 W |
| Versterker-configuratie | 5.1 |
| Versterker - technologie | Class AB + Class D |
| Versterkerkanalen | 6 |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (RMS) | 25 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 40 Hz |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Onderkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Diameter statiefbevestiging | 6 mm |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Hoogglans (voorkant), folie (overige behuizing) |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 45 L |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 250 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 120 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 40 - 200 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 280 W |
| Maximale geluidsdruk | 113 dB/1m |
| Impedantie | 4 Ohm |
| Akoestisch principe | 1-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Veerklemmen |
| High Level luidspreker-uitgangen | 5 |
| Cinch-ingang 5.1 | 1 |


De CS 35 FR heeft een 19 mm tweeter en een dubbel midrange chassis (2x 80 mm). Het grote membraanoppervlak waarborgt een potentieel hogere dynamiek en een ronder klankbeeld. Het hoge netto-resultaat van 88dB/w/m zorgt voor een maximum aan volume. De luidspreker is zowel staand als liggend te gebruiken. Hij kan aan de muur worden bevestigd of kan met een passende houder naar de luisterplek worden opgesteld.
De CS 35 FR Mk3 is niet los te verkrijgen.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 22,6 cm |
| Diepte | 9,5 cm |
| Gewicht | 1,25 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Maximale diameter kabel | 2,5 mm |
| Diameter statiefbevestiging | 6 mm |
| Materiaal behuizing | Structuur kunststof |
| Afwerking behuizing | Voor stof ongevoelige lak, mat |
| Netto volume | 1,2 L |
| Sleutelgatophanging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 19 mm |
| Tweeter (materiaal) | Zijde |
| Mid range (aantal per speaker) | 2 |
| Mid range (diameter) | 80 mm |
| Mid range (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 80 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 150 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 160 W |
| Maximale geluidsdruk | 105 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 150 - 180 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 3400 Hz |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 10 W |

De center komt akoestisch overeen met de CS 35 FCR Mk3 satelliet, maar is als lengteformaat ontworpen.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 22,6 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Diepte | 9,5 cm |
| Gewicht | 1,25 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Maximale diameter kabel | 2,5 mm |
| Diameter statiefbevestiging | 6 mm |
| Materiaal behuizing | Structuur kunststof |
| Afwerking behuizing | Voor stof ongevoelige lak, mat |
| Netto volume | 1,2 L |
| Sleutelgatophanging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 19 mm |
| Tweeter (materiaal) | Zijde |
| Mid range (aantal per speaker) | 2 |
| Mid range (diameter) | 80 mm |
| Mid range (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 80 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 150 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 160 W |
| Maximale geluidsdruk | 105 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 150 - 180 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 3400 Hz |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 10 W |

| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dwarsdoorsnede | 1 mm² |


Ultra compact aansturingsapparaat dat als voorversterker dient voor een 5.1-actieve subwoofer. De Decoderstation Mk2 bezit over vier digitale (2 x coaxiale en 2x optische) ingangen plus vier analoge stereo ingangen (1 x 5.1, 1 x stereo). Deze bevinden zich aan de achterkant van het apparaat en zijn geschikt voor het aansluiten van diverse apparaten. De geïntegreerde decoder voor DTS, Dolby Digital, Dolby Pro Logic garandeert perfecte surround sound voor vele afspeelapparaten.
Met de extra Lip Sync optie zorg je ervoor dat beeld en geluid gelijktijdig worden afgespeeld. Daarbij is het afspeelapparaat compatibel met veel verschillende soorten luidsprekers vanwege het frequentiebereik van 80-250 Hz. Met de meegeleverde afstandbediening heb je toegang tot alle apparaten die je op de Decoderstation Mk2 hebt aangesloten.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 23,5 cm |
| Hoogte | 5,4 cm |
| Diepte | 15 cm |
| Gewicht | 1,01 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang stereo | 3 |
| Digitale coaxiale ingang | 2 |
| Digitale ingang optisch | 1 |
| Cinch-uitgang 5.1 | 1 |
| Cinch-ingang 5.1 | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dolby Digital | Ja |
| Dolby Pro Logic II | Ja |
| DTS Digital Surround | Ja |
| DTS NEO:6 | Ja |
| Dolby Pro Logic | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geïntegreerde DSP | Ja |
| Spanning | 100 - 230 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,5 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Infrarood |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.

Digitale coax kabel 1,5 meter / 3,0 mete

Verbindingskabel digitaal optisch TOSLINK / 3,5 mm mini TOSLINK

Statief voor satelliet speakers

Hifi-statief voor CONSONO 35 (CS 35 FCR satellietspeakers) en CUBYCON (CUB 2 FR 15 en CUB 2 C 15)

Hoogwaardige tafelpoten van hifi-kwaliteit geschikt voor de satellietluidsprekers van CONSONO 25 (CS 25 FCR Mk3), CONSONO 35 (CS 35 FCR Mk3), CUBYCON (CUB 2 FR 15) en EFFEKT 2

Wandbeugel voor micro luidsprekers

Luidsprekerkabels 2 x 1,0 mm²