
Universele wandbeugel AC 5500 SM
Wandbeugel voor grote micro/compactluidsprekers en korte zuilluidsprekers (FCR's)


Deze magnetisch afgescherme luidspreker kan als center, Front- of als Rear-luidspreker worden in gezet. Hij komt met zijn uitrusting van vier mid range woofers en een dome tweeter precies overeen met de vloerstaande zuilen en zorgt daarmee voor een bijzonder homogeen totaalgeluid. De behuizing van de slanke box is eveneens van massief aluminium.
Door een meegeleverd voetstuk is de luidspreker probleemloos op of onder de tv te plaatsen. De luidspreker kan ook aan de muur worden bevestigd, zowel horizontaal als verticaal.
Voor de veilige kabelverbindingen zorgen stabiele aansluitingsklemmen, die tot 2,5 mm² sterke kabels probleemloos vastklemmen.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 39,5 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Diepte | 11 cm |
| Gewicht | 2,6 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 20 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Maximale diameter kabel | 2,5 mm |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Afwerking behuizing | Aluminium |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Titaan |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 4 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 70 mm |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 120 W |
| Frequentiebereik van/tot | 100 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 160 W |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |

The central bass unit of the Concept S is an active subwoofer with a downward-radiating 250mm woofer that, in combination with a powerful 170 watt sine power amplifier (300 watt music output) and a bass reflex system, provides a solid bass foundation in rooms up to 30m2.
A remote control is included so that you can easily adjust the levels and the crossover frequency from the listening location.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 34,5 cm |
| Hoogte | 42 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Gewicht | 18,6 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang | 2 |
| Cinch-uitgang | 2 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Ingangsvolumeregelaar | Digital |
| Frequentieregelaar (bereik) | Digital Hz |
| Volumeregelaar | Digitaal |
| Phaseregelaar | Analoog |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 170 W |
| Vermogen versterker: subwoofer | 300 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 25 Hz |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Opbouw behuizing | Basreflex |

De meer dan 1 meter hoge zuilen van massief aluminium zien niet alleen klasse uit, maar door hun slanke, slechts negen centimeter brede bouwvorm, stralen ze het geluid bovendien extreem luchtig, ruimtelijk en op de juiste hoogte uit.
Meteen vier mid range woofers en een bijzonder fijne dome tweeter zorgen in elke vloerstaande luidspreker voor een dynamisch en homogeen klankbeeld. De ronde bodemplaat heeft daarbij een plek nodig van slechts 22 x 22 centimeter.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 9 cm |
| Hoogte | 113 cm |
| Diepte | 11 cm |
| Gewicht | 7,5 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 20 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Maximale diameter kabel | 2,5 mm |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Afwerking behuizing | Aluminium |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Titaan |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 4 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 70 mm |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 120 W |
| Frequentiebereik van/tot | 100 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 160 W |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.