
Universele wandbeugel AC 5500 SM
Wandbeugel voor grote micro/compactluidsprekers en korte zuilluidsprekers (FCR's)


Deze magnetische afgeschermde luidspreker is primair bedoeld voor de precieze en verstaanbare overdracht van spraak bij films. Hij wordt direct onder/boven het beeldscherm geplaatst. Hij kan ofwel op de meegeleverde houder rusten of middels een beugel aan de muur worden gemonteerd.
De CL 300 komt in zijn uitrusting van twee mid range chassis en een dome tweeter exact met de zuilen overeen en zorgt daarmee voor een bijzonder homogeen totaalgeluid. De behuizing van de slanke luidspreker is eveneens van massief aluminium.
Krachtige aansluitingsklemmen, die tot 4 mm² sterke kabels kunnen vastklemmen, garanderen dat de kabels goed vast blijven zitten.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 39,2 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Diepte | 12,6 cm |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | 1 |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 20 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 1,8 L |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 19 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Mid range (aantal per speaker) | 2 |
| Mid range (diameter) | 70 mm |
| Mid range (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 60 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 84 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 140 - 22000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 100 W |
| Impedantie | 4 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 150 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 3500 Hz |

Deze combinatie van 5.1-receiver, driver en subwoofer vormt het middelpunt van de Columa 300 R home cinema installatie. De in de subwoofer geïntegreerde volwaardige surround-receiver is perfect geschikt voor de directe aansluiting met MediaStation, AV-streaming/player, dvd-speler/-recorder, tv, satellietontvanger, PC, MP3-speler, iPod-dock, spelcomputer of videorecorder. Alles bij elkaar zijn er drie analoge en vier digitale ingangen (2x optisch, 2x coax).
Een AM/FM-radio met opslagmogelijkheden ontbreekt net zo min als een Dolby Digital/dts-decorder, Dolby Prologic-schakeling en omvangrijke instelopties – alles via de afstandsbediening aan te sturen.
Het externe bedieningsdisplay is met een kabel aan de subwoofer verbonden en biedt de belangrijkste instelmogelijkheden inclusief ontvanger voor afstandsbediening en koptelefoon-uitgang. Door deze scheiding kan de massieve subwoofer vrij in de ruimte worden geplaatst en moet hij niet meer noodgedwongen in de buurt van een beeldscherm staan.
De interne versterker verdeelt 250 Watt aan de ingebouwde woofer en de vijf satellieten. Dit vermogen waarborgt een vol geluid in ruimtes tot 30 m².
Ten slotte is de subwoofer natuurlijk voor de bas verantwoordelijk. De Klippel-geoptimaliseerde 250 mm woofer produceert in een behuizing van 41 liter een omvattende en voelbare bas tot een diepte van 35 Hz (-3dB).
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 34 cm |
| Hoogte | 48,5 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Gewicht | 22 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Koptelefoon uitgang 3,5mm | 1 |
| Cinch-ingang stereo | 3 |
| Digitale coaxiale ingang | 2 |
| Digitale ingang optisch | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Display | Ja |
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Volumeregelaar | Analoog |
| Phaseregelaar | Aan / Uit |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 125 W |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (peak) | 40 W |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 150 W |
| Versterker-configuratie | 5.1 |
| Versterkerkanalen | 6 |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (RMS) | 25 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 35 Hz |
| Compensatieopeningen (positie) | Onderkant |
| Compensatieopeningen | 2 |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie |
| Netto volume | 41 L |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 250 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| Opbouw behuizing | Basreflex |

Prijsvoordelige 2-aderige standaard luidsprekerkabel van 0,75 mm². De pluspool is gekenmerkt. Geschikt voor vele gebruiksdoelen, vooral voor multimediasystemen. In 2 lengtes verkrijgbaar.

Deze korte zuilen voor montage aan de muur of in de kast zijn in akoestisch opzicht volledig gelijk aan de vloerstaande zuilen. Volume, materiaal en gebruikte luidsprekers zijn namelijk identiek: twee Klippel-geoptimaliseerde cellulose mid range chassis van elk 70 mm en een nieuw ontwikkelde dome tweeter met neodym-magneet, in een behuizing van 1,8 liter.
Deze magnetisch afgeschermde luidsprekers zijn als Front-, center of Rear-luidsprekers te gebruiken. Met een beugel aan de achterkant kan hij direct aan de muur worden bevestigd. Voor een uitlijning op de luisterplek heb je de Teufel wandbeugel AC 8500 SM nodig.
Voor een stevige kabelverbinding zorgen de stabiele aansluitingsklemmen, die tot 4 mm² dikke kabels probleemloos kunnen vastklemmen.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 8,7 cm |
| Hoogte | 39,2 cm |
| Diepte | 12,6 cm |
| Gewicht | 1,35 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | 1 |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 20 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 1,8 L |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 19 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Mid range (aantal per speaker) | 2 |
| Mid range (diameter) | 70 mm |
| Mid range (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 60 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 84 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 140 - 22000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 100 W |
| Impedantie | 4 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 150 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 3500 Hz |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.