
Universele wandbeugel AC 5500 SM
Wandbeugel voor grote micro/compactluidsprekers en korte zuilluidsprekers (FCR's)



| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 43 cm |
| Hoogte | 8,1 cm |
| Diepte | 35,5 cm |
| Gewicht | 5,9 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Koptelefoon uitgang 3,5mm | 1 |
| Subwoofer uitgang | 1 |
| Cinch-ingang stereo | 3 |
| Digitale coaxiale ingang | 2 |
| Digitale ingang optisch | 1 |
| USB 2.0 | Ja |
| Video-uitgangen - HDMI | 1 |
| Video-ingangen composite | 2 |
| Video-ingangen HDMI | 2 |
| Video-uitgangen composite | Ja |
| Video-uitgangen component | Ja |
| Video-uitgangen scart | Ja |
| Video-uitgangen S-video | Ja |
| Video-ingangen component | 1 |
| Video-ingangen S-video | 2 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| MP3 | Ja |
| WAV | Ja |
| Dolby Digital | Ja |
| Dolby Pro Logic II | Ja |
| DTS Digital Surround | Ja |
| MP2 | Ja |
| Dolby Virtual Speaker | Ja |
| AVI | Ja |
| MPEG2 | Ja |
| MPEG4 | Ja |
| Xvid | Ja |
| CD-Audio | Ja |
| DVD-Video | Ja |
| Kodak Photo-CD | Ja |
| SVCD | Ja |
| VCD | Ja |
| CD | Ja |
| CD-R | Ja |
| CD-RW | Ja |
| Dvd | Ja |
| Dvd+R | Ja |
| Dvd+RW | Ja |
| Dvd-R | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Display | Ja |
| Spanning | 230 V |
| Maximaal verbruik | 200 W |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 1 W |
| Versterkerkanalen | 6 |
| OSD | Ja |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (RMS) | 80 W |
| Progressive Scan | Ja |
| Video-convertering composite -> component | Ja |
| Video-convertering composite -> S-Video | Ja |
| Video-convertering S-video -> composite | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| FM | Ja |
| RDS | Ja |
| Aantal presetzenders | 60 |
| AM | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 25 Hz |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.