
Subwooferkabel 5.0m - C3550W
Hoogwaardige verbindingskabel subwoofer cinch mono


Nog niet eerder kon een fabrikant met één enkele 300 mm chassis in een woonkamervriendelijk gedimensioneerde behuizing (80 liter) aan de extreme THX Ultra 2-eisen voldoen.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 36 cm |
| Hoogte | 54,8 cm |
| Diepte | 70 cm |
| Gewicht | 41,7 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang stereo | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Display | Ja |
| Spanning | 230 V / 50 Hz V |
| Maximaal verbruik | 1200 W |
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Ingangsvolumeregelaar | Ja |
| Frequentieregelaar (bereik) | 60-220 Hz |
| Phaseregelaar | Ja |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 500 W |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 650 W |
| Versterker - technologie | Class AB + DSP |
| Versterkerkanalen | 1 |
| Full Range/Low Pass-schakelaar | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 25 Hz |
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Compensatieopeningen (positie) | Achterkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Downfire | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Lak, hoogglans |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 83,7 L |
| Geschikt voor spikes | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 300 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.