
THEATER 500
Voor jazz, klassiek, meer dynamiek en precisie

Houd je van stereogeluid en wil je geen concessies bij de sound, dan zit je goed met deze kant-en-klare bundel van onze THEATER 500 stereoluidspeakers en de Yamaha R-N800A stereoreceiver. Voordeliger als bundel.


Hoogwaardige 3-kanaals vloerstaanders
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 104,6 cm |
| Diepte | 29,3 cm |
| Gewicht | 20,43 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| High Level luidsprekeringangen | 1 |
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 50 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Bi-amping / bi-wiring | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Onderkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Gelamineerd/lak |
| Netto volume | 51 L |
| Geschikt voor spikes | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Mid range (aantal per speaker) | 1 |
| Mid range (diameter) | 160 mm |
| Mid range (materiaal) | Kevlar |
| Woofer (aantal per speaker) | 2 |
| Woofer (diameter) | 160 mm |
| Woofer (materiaal) | Kevlar |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 180 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 39 - 21000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 240 W |
| Maximale geluidsdruk | 110 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Akoestisch principe | 3-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Crossover frequentie interne crossover | 250 / 1900 Hz |

| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 43,5 cm |
| Hoogte | 15,1 cm |
| Diepte | 39,5 cm |
| Gewicht | 11,4 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Koptelefoon uitgang 6,3mm | 1 |
| Subwoofer uitgang | 1 |
| AUX | Ja |
| Digitale coaxiale ingang | 2 |
| Digitale ingang optisch | 2 |
| AirPlay 2 | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth AAC | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| DAB+ | Ja |
| FM | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Deezer | Ja |
| Spotify | Ja |
| TIDAL | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Infrarood |

| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Diameter | 4 mm |
| Lengte kabel | 15 m |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.

Kwaliteits cd-speler met indrukwekkend geluid en hoogwaardige afwerking

Luidsprekerkabel 2 x 2.5 mm²

Verbindingskabel cinch stereo 0,5 m

Bananenstekker

Volautomatische platenspeler met riemaandrijving, geschikt voor lp's en singles

Bas in zijn meest extreme vorm. De T 10 subwoofer zorgt voor instant kippenvel.

Geschikt voor surround- en stereosystemen

4K UHD-projector met indrukwekkende helderheid (2.500 ANSI lumen), AI cinema mode en geïntegreerde Android tv

4K-HDR-home cinema-projector BenQ W4100i, topmodel met 3200 ANSI-lumen & AI-ondersteunde beeldoptimalisatie

Veelzijdige wifi- en bluetooth netwerkspeler met high-end D/A converter van Cirrus Logic®.