
THEATER 500 Surround "5.1-Set"
Surround versie van de THEATER 500

Van en voor muziekliefhebbers. De THEATER 500 Surround Direct zet een nieuwe norm. De direct-versie heeft geen dipoolspeakers, maar de T 500S boekenplankspeakers als rearspeakers. Deze setup is bij uitstek geschikt voor games waar een nauwkeurige lokalisatie van geluidseffecten gevraagd is.

Hoogwaardige 3-kanaals vloerstaanders
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 104,6 cm |
| Diepte | 29,3 cm |
| Gewicht | 20,43 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| High Level luidsprekeringangen | 1 |
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 50 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Bi-amping / bi-wiring | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Onderkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Gelamineerd/lak |
| Netto volume | 51 L |
| Geschikt voor spikes | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Mid range (aantal per speaker) | 1 |
| Mid range (diameter) | 160 mm |
| Mid range (materiaal) | Kevlar |
| Woofer (aantal per speaker) | 2 |
| Woofer (diameter) | 160 mm |
| Woofer (materiaal) | Kevlar |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 180 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 39 - 21000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 240 W |
| Maximale geluidsdruk | 110 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Akoestisch principe | 3-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Crossover frequentie interne crossover | 250 / 1900 Hz |

High end centerspeaker
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 59,5 cm |
| Hoogte | 24,3 cm |
| Diepte | 22,8 cm |
| Gewicht | 12,5 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| High Level luidsprekeringangen | 1 |
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 50 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Diameter statiefbevestiging | 6 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | MDF/lak |
| Netto volume | 14 L |
| Sleutelgatophanging | Ja |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 2 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 160 mm |
| Bas/midrange driver (materiaal) | Kevlar |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 140 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 69 - 21000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 200 W |
| Maximale geluidsdruk | 106 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 80 - 120 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 300 /1600 Hz |

| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 47,4 cm |
| Diepte | 22,8 cm |
| Gewicht | 7,75 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| High Level luidsprekeringangen | 1 |
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 50 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Onderkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Diameter statiefbevestiging | 6 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | MDF/lak |
| Netto volume | 12 L |
| Geschikt voor spikes | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 1 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 160 mm |
| Bas/midrange driver (materiaal) | Kevlar |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 90 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 86 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 56 - 21000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 120 W |
| Maximale geluidsdruk | 105 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Crossover frequentie interne crossover | 1600 Hz |

High-end subwoofer draadloos te bedienen
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 37 cm |
| Hoogte | 47,4 cm |
| Diepte | 54 cm |
| Gewicht | 23,6 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Maximaal verbruik | 250 W |
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,4 W |
| Ingangsvolumeregelaar | Ja |
| Frequentieregelaar (bereik) | 20 - 50 Hz |
| Volumeregelaar | Ja |
| Phaseregelaar | Ja |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 240 W |
| Versterker-configuratie | 1.0 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 25 Hz |
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Compensatieopeningen (positie) | Voorkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Frontfire | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie, mat |
| Netto volume | 55 L |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 300 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| Frequentiebereik van/tot | 25 - 200 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 110 dB/1m |
| Akoestisch principe | 1-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
Controleer of de benodigde verbindingskabels bij de levering zijn inbegrepen

Top 9.4 AV-receiver met tot 200 watt vermogen per kanaal, ondersteunt 11.4 kanaalsverwerking

Luidsprekerkabel 2 x 4,0 mm²

Hoogwaardige verbindingskabel subwoofer cinch mono

Bananenstekker

Statief van K&M voor compacte hifi-speakers

Paar statievenvan K&M voor compacte hifi-statieven

Speakerset met Dolby Atmos Enabled speakercertificering voor de uitbreiding van je home cinema-set

5.1 kabelset home cinema voor ruimten tot 30 m²

Ontvangstmodule voor draadloze signaaloverdracht, geschikt voor subwoofer T 4000/S 6000

Transmitter voor een draadloze geluidsoverdracht van je subwoofersignaal