
THEATER 500 Surround Direct "5.1-Set"
Met T 500S als rearspeakers voor precieze lokalisatie

De legendarische home cinema serie Theater 500 toont zich na een flinke verjongingskuur met een nieuw design en een verbeterde sound. Ervaar een perfecte geluidsbeleving bij films en muziek.

Hoogwaardige 3-kanaals vloerstaanders
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 104,6 cm |
| Diepte | 29,3 cm |
| Gewicht | 20,43 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| High Level luidsprekeringangen | 1 |
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 50 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Bi-amping / bi-wiring | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Onderkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Gelamineerd/lak |
| Netto volume | 51 L |
| Geschikt voor spikes | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Mid range (aantal per speaker) | 1 |
| Mid range (diameter) | 160 mm |
| Mid range (materiaal) | Kevlar |
| Woofer (aantal per speaker) | 2 |
| Woofer (diameter) | 160 mm |
| Woofer (materiaal) | Kevlar |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 180 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 39 - 21000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 240 W |
| Maximale geluidsdruk | 110 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Akoestisch principe | 3-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Crossover frequentie interne crossover | 250 / 1900 Hz |

High end centerspeaker
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 59,5 cm |
| Hoogte | 24,3 cm |
| Diepte | 22,8 cm |
| Gewicht | 12,5 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| High Level luidsprekeringangen | 1 |
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 50 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Diameter statiefbevestiging | 6 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | MDF/lak |
| Netto volume | 14 L |
| Sleutelgatophanging | Ja |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 2 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 160 mm |
| Bas/midrange driver (materiaal) | Kevlar |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 140 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 69 - 21000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 200 W |
| Maximale geluidsdruk | 106 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 80 - 120 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 300 /1600 Hz |

De T 500 D geeft aan twee zijdes geluid weer. Per zijde is de dipool luidspreker opgebouwd uit een tweeter en een woofer. De eigenschap van een dipool luidspreker is om het surround geluid diffuus weer te geven door middel van reflecties van wanden en muren. Zo klinkt het nog dynamischer en kun je het geluid niet onderscheiden waar het precies vandaan komt. Voor gaming kun je de dipool luidspreker omschakelen naar directe weergave.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 16,3 cm |
| Hoogte | 26 cm |
| Diepte | 19,3 cm |
| Gewicht | 5,13 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| High Level luidsprekeringangen | 1 |
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 25 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Mat gelakt (voor-/achterkant), gelamineerd (overige behuizing) |
| Netto volume | 6 L |
| Geschikt voor spikes | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 90 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 85 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 100 - 21000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 140 W |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 80 - 120 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 2300 Hz |
| Omschakelaar dipool/monopool | Ja |

De T 500 D geeft aan twee zijdes geluid weer. Per zijde is de dipool luidspreker opgebouwd uit een tweeter en een woofer. De eigenschap van een dipool luidspreker is om het surround geluid diffuus weer te geven door middel van reflecties van wanden en muren. Zo klinkt het nog dynamischer en kun je het geluid niet onderscheiden waar het precies vandaan komt. Voor gaming kun je de dipool luidspreker omschakelen naar directe weergave.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 16,3 cm |
| Hoogte | 26 cm |
| Diepte | 19,3 cm |
| Gewicht | 5,13 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| High Level luidsprekeringangen | 1 |
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 25 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Diameter statiefbevestiging | 6 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Mat gelakt (voor-/achterkant), gelamineerd (overige behuizing) |
| Netto volume | 6 L |
| Sleutelgatophanging | Ja |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 2 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 2 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 130 mm |
| Bas/midrange driver (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 90 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 85 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 100 - 21000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 140 W |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 80 - 120 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 2300 Hz |
| Omschakelaar dipool/monopool | Ja |

High-end subwoofer draadloos te bedienen
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 37 cm |
| Hoogte | 47,4 cm |
| Diepte | 54 cm |
| Gewicht | 23,6 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Maximaal verbruik | 250 W |
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,4 W |
| Ingangsvolumeregelaar | Ja |
| Frequentieregelaar (bereik) | 20 - 50 Hz |
| Volumeregelaar | Ja |
| Phaseregelaar | Ja |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 240 W |
| Versterker-configuratie | 1.0 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 25 Hz |
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Compensatieopeningen (positie) | Voorkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Frontfire | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie, mat |
| Netto volume | 55 L |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 300 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| Frequentiebereik van/tot | 25 - 200 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 110 dB/1m |
| Akoestisch principe | 1-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
Controleer of de benodigde verbindingskabels bij de levering zijn inbegrepen

Top 9.4 AV-receiver met tot 200 watt vermogen per kanaal, ondersteunt 11.4 kanaalsverwerking

Ultra HD 4K Blu-ray-speler met Dolby Atmos, Dolby Vision, geavanceerde HCX-processor en Multi HDR-ondersteuning, waaronder HDR10+ voor een levensechte filmervaring

Ultra HD 4K Blu-ray speler met Dolby Atmos en Multi HDR-ondersteuning, waaronder HDR10+ voor superieure beeldkwaliteit met levensecht contrast en kleuren

Luidsprekerkabel 2 x 2.5 mm²

Luidsprekerkabel 2 x 4,0 mm²

Hoogwaardige verbindingskabel subwoofer cinch mono

Bananenstekker

Statief van K&M voor compacte hifi-speakers

Paar statievenvan K&M voor compacte hifi-statieven

Volautomatische platenspeler met riemaandrijving, geschikt voor lp's en singles

Tovert iedere Teufel home cinema set om tot Dolby Atmos systeem met 3D sound.

4K UHD-projector met indrukwekkende helderheid (2.500 ANSI lumen), AI cinema mode en geïntegreerde Android tv

4K-HDR-home cinema-projector BenQ W4100i, topmodel met 3200 ANSI-lumen & AI-ondersteunde beeldoptimalisatie

Speakerset met Dolby Atmos Enabled speakercertificering voor de uitbreiding van je home cinema-set

Ontvangstmodule voor draadloze signaaloverdracht, geschikt voor subwoofer T 4000/S 6000

Transmitter voor een draadloze geluidsoverdracht van je subwoofersignaal