
ROCKSTER AIR
Rock-'n-roll queen

Wil je een mega stereo sound voor ruimtes binnen of buiten tot 150m²? Deze XL-bundel heeft veel aansluitingsmogelijkheden en veel flexibiliteit door geïntegreerde accu's en wielen.





| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 58 cm |
| Hoogte | 87 cm |
| Diepte | 47 cm |
| Gewicht | 31,5 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Koptelefoon uitgang 3,5mm | 1 |
| XLR uitgang | 2 |
| AUX | Ja |
| Minijack ingang 3,5mm | 1 |
| Minijack ingang 6,3mm | 1 |
| Microfoon ingang | 1 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth aptX | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Looptijd bij normaal volume | 8 h |
| Type batterij | Lood |
| Spanning | 230 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Aansluiting voor externe accu | Ja |
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Powerbank | Ja |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Dj-mengpaneel | Ja |
| Algemene versterkervermogen (RMS) | 450 W |
| Versterker-configuratie | 1.1 |
| Versterker - technologie | Class D/AB |
| Versterkerkanalen | 2 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Kunststof, MDF |
| Afwerking behuizing | mat gelakt |
| Netto volume | 103 L |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Hoorntweeter |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 380 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| Frequentiebereik van/tot | 38 - 20000 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 131,9 dB/1m |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Geluidsdruk (RMS) | 125 dB/1m |
Klanten prijzen het krachtige volume, de volle bas en de heldere hoge tonen. Ze ervaren de stereoset als bijzonder krachtig. Ze waarderen ook de robuuste bouwkwaliteit, de eenvoudige installatie, de praktische wielen, de lange accuduur, de goede aansluitmogelijkheden en de geïntegreerde mixer. Sommige gebruikers wijzen erop dat de master/slave-volumes soms verschillen, maar ze spreken vaak positief over de service.
AI-gegenereerd op basis van tekst uit onze klantbeoordelingen
Es liegen keine Bewertungen dieses Typs vor.
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.

Universele beschermhoes voor de ROCKSTER, ideaal voor transport en opslag.

Speciale kabel om de ROCKSTER en ROCKSTER AIR 2 met een auto-accu te verbinden

Superieure XLR-verbindingskabel van Cordial

Universele 3,5 mm jack stereokabel

Zang- en spraakmicrofoon met uitstekende prijs/geluidsverhouding voor muzikanten, artiesten, performers en sprekers

Kant en klare led-DMX-lichtinstallatie inclusief verstelbaar statief en IR-afstandsbediening

700-watt rookmachine met vlameffect voor vurige effecten op het podium

Professionele 4-kanaals DJ-controller voor rekordbox (iOS/Android) en Serato DJ Pro
Minimumleeftijd: 18 jaar. Je moet in Nederland , België, Frankrijk, Ierland, Italië, Luxemburg, Oostenrijk, Portugal of Spanje wonen. Gespreide betaling via Alma kan met een creditcard, betaalkaart of SEPA-domiciliëring, afhankelijk van het land.
Onder voorbehoud van kredietwaardigheidscontrole door Alma. Je betaalt het bedrag in 2 of 3 maandelijkse termijnen, afhankelijk van je keuze. Bij gespreide betaling via Alma betaalt de klant geen kosten. De effecctieve jaarlijkse rente van 0,00 % is van toepassing op kredietovereenkomsten die worden afgesloten in de periode tussen 15.04.2026 en 21.04.2026. De gespreide betaling met 0 % rente geldt uitsluitend voor geselecteerde goederen met een bestelwaarde tussen 99 euro en 5.000 euro en alleen voor transacties in euro. Het individuele maandbedrag voor je bestelling hangt af van de waarde van de producten en is te vinden op de desbetreffende productpagina's en in de Alma-checkout.
Kredietverstrekker: Alma SAS, 176 Avenue Charles de Gaulle, 92200 Neuilly-sur-Seine, Frankrijk. De veiligheid van betalingen is door Alma en haar serviceproviders gegarandeerd. Alle betalingen zijn beschermd door 3D Secure. Om in aanmerking te komen moeten klanten een geldige en geaccepteerde creditcard of bankpas als betalingsbron hebben, afhankelijk van het land, of Alma een SEPA-machtiging tot automatische incasso geven.
Meer informatie over betalen op afbetaling met Alma vind je hier: https://teufelaudio.nl/betaalmogelijkheden