
MOTIV® XL
Draagbare hifi-streamingspeaker

De MOTIV® HOME is de perfecte partner voor je dagelijkse routine: met een scandinavisch design, intuïtieve bediening en krachtig geluid. De MOTIV® HOME staat voor je klaar, van entertainment tijdens het koken tot boeiende verhalen in de kinderkamer en funky beats in de woonkamer op vrijdagavond.





Portable all-in-one streamingsysteem met wifi en bluetooth
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 16,5 cm |
| Diepte | 16,1 cm |
| Gewicht | 4,45 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| AUX | Ja |
| Minijack ingang 3,5mm | 1 |
| AirPlay 2 | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth AAC | Ja |
| Google Cast | Ja |
| Wifi | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Android | Ja |
| iOS | Ja |
| Microsoft | Ja |
| Teufel Home | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dynamore® Ultra | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Display | Ja |
| Looptijd bij normaal volume | 15 h |
| Accu capaciteit | 5.200 mAh |
| Type batterij | Lithium-ion |
| Spanning | 230 V |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Algemene versterkervermogen (RMS) | 70 W |
| Equalizer | Ja |
| Multiroom | Ja |
| Versterker-configuratie | 2.1 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 5 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Internetradio | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Fullrange speaker (aantal per speaker) | 4 |
| Fullrange speaker (diameter) | 50,8 mm |
| Fullrange speaker (materiaal) | Aluminium |
| Passief membraan (aantal per speaker) | 2 |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 127 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| Frequentiebereik van/tot | 40 - 20000 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spotify | Ja |
| TIDAL | Ja |
| TuneIn | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | App |
Veel klanten zijn enthousiast over het krachtige, gebalanceerde geluid met precieze hoog en rijke bas. Ze waarderen de eenvoudige installatie en bediening via de Teufel app, en noemen vaak de veelzijdigheid met AirPlay, Chromecast, wifi en bluetooth. Ook de afwerking, het tijdloze ontwerp, de mobiliteit dankzij de accu en draaggreep, en de scherpe prijs-kwaliteitverhouding krijgen veel waardering. Sommige gebruikers geven aan dat de wifi- of streamingverbinding af en toe problemen oplevert.
AI-gegenereerd op basis van tekst uit onze klantbeoordelingen
Es liegen keine Bewertungen dieses Typs vor.

Score: 8 van 10

(...) De Teufel Motiv Home is simpelweg behoorlijk uitgebreid qua functies en ontzettend toegankelijk door de meerdere manieren van bedienen. Bovendien klinkt de audio helder, warm, breed, vol en onaangetast (via wifi en aux). (...)

krachtig geluid en toch draagbaar

"Voor een specifieke groep gebruikers die hun wifi-speaker gemakkelijk willen kunnen verplaatsen zonder concessies te doen aan de geluidskwaliteit is hij echter ideaal. De Motiv Home is misschien wel het enige product op de markt dat beschikt over deze combinatie van eigenschappen."

een indrukwekkend krachtig geluid


een mooie zuivere sound

De Motiv Home is een discreet maar hoogwaardig vormgegeven streaming speaker. Maar onder dat bescheiden uiterlijk schuilt eigenlijk een soloartiest met een uiterst krachtig geluid. De Motiv speaker haalt dan ook een volume dat weer net wat luider is dan de gemiddelde draadloze speaker. Maar vooral een mooie zuivere sound. Iets dat met woorden niet altijd goed te beschrijven is maar die je soms gewoon zelf moet horen.

"een echt bijzondere hifi-nieuwkomer."





4,5 van 5 sterren

"Ben je op zoek naar een goede draadloze speaker? Dan zijn er best veel redenen om voor de Teufel Motiv Home te kiezen. De geluidskwaliteit is goed, de bediening is eenvoudig, je krijgt alle streaming-opties die je je maar kunt wensen, en je kunt de speaker ook zonder stroomkabel 15 uur lang gebruiken"

Draadloze speaker met enorme accu

(...)''De Teufel Motiv Home is behoorlijk uitgebreid qua functies en zeer toegankelijk door de meerdere manieren van bedienen. Bovendien klinkt de audio helder, warm, breed en vol.''

"Winnaar uit Berlijn.."



Fijn geluid, flink volume en een prettig design zorgen ervoor dat de speaker nooit stoort in je interieur.


Gebalanceerde, detailrijke audio

(...)''Veel speakers leggen tegenwoordig de nadruk op een overdreven bas. Teufel gaat daarentegen voor een gebalanceerde audio-ervaring, terwijl het nog steeds de mogelijkheid biedt tot de meest dreunende bas die we ooit gehoord hebben.''
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.

Universele 3,5 mm jack stereokabel

Universele 3,5 mm jack stereo-verlengingskabel

Top hifi-platenspeler met riemaandrijving, voor lp's & singles, elektronische 33/45/78 omschakeling

Draagbare, actieve hifi-streaming speaker met wifi & bluetooth voor elk muziekgenre

2-in-1: Powerbank met tot 18 W oplaadvermogen via USB Type C & draadloze oplader met tot 10 W oplaadvermogen

Topklasse actieve streaming boekenplankspeaker met uitstekend stereogeluid voor elk genre, films en games

Toonangevende high definition wifi-speakers met een tijdloos strakke look en een briljante stereo streamingsound