
CONSONO 25 CONCEPT Surround Power Edition 5.1 set
Met AV-receiver in XL-subwoofer

De nieuwe, speelklare CONCEPT-serie heeft een geoptimaliseerde AV-receiver in de subwoofer. Hiermee bespaar je op extra componenten en geniet je van een krachtige, indrukwekkende surround sound voor games, films en muziek: op de tv of direct op de pc.



| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 24,5 cm |
| Hoogte | 49,1 cm |
| Diepte | 35 cm |
| Gewicht | 11,85 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| AUX | Ja |
| Cinch-ingang stereo | 1 |
| Minijack ingang 3,5mm | 2 |
| Digitale ingang optisch | 1 |
| Aansluitingsklemmen | Veerklemmen |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth 5.0 | Ja |
| Bluetooth AAC | Ja |
| Bluetooth aptX | Ja |
| Video-uitgangen - HDMI | 1 |
| Video-ingangen HDMI | 1 |
| High Level luidspreker-uitgangen | 5 |
| 5.1 USB-geluidskaart | Ja |
| HDMI ARC CEC | Ja |
| USB C | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dolby Digital | Ja |
| Dolby Pro Logic II | Ja |
| Dolby Pro Logic | Ja |
| Dynamore® | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geïntegreerde DSP | Ja |
| Display | Ja |
| Spanning | 230 V |
| Maximaal verbruik | 295 W |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,4 W |
| Ingangsvolumeregelaar | Ja |
| Volumeregelaar | Ja |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (peak) | 35 W |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 120 W |
| Equalizer | Ja |
| Versterker-configuratie | 5.1 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 6 |
| Audio digitaal-analoog converter | 24 Bit, Texas Instruments |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Ja |
| Afstandsbediening | Infrarood |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 33 Hz |
| Maximale diameter kabel | 2,5 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Achterkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Downfire | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie, mat |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 200 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| Frequentiebereik van/tot | 33 - 150 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 102 dB/1m |
| Akoestisch principe | 1-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Mac OS | Ja |
| Microsoft | Ja |

De compacte CS 25 FCR Mk3 satellieten geven alle midden- en hoge frequenties volledig en helder weer.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 14,1 cm |
| Diepte | 9,5 cm |
| Gewicht | 0,72 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Maximale diameter kabel | 2,5 mm |
| Diameter statiefbevestiging | 6 mm |
| Materiaal behuizing | Structuur kunststof |
| Afwerking behuizing | Voor stof ongevoelige lak, mat |
| Netto volume | 0,7 L |
| Sleutelgatophanging | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 19 mm |
| Tweeter (materiaal) | Zijde |
| Mid range (aantal per speaker) | 1 |
| Mid range (diameter) | 80 mm |
| Mid range (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 60 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 85 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 150 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 120 W |
| Maximale geluidsdruk | 103 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 150 - 180 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 3500 Hz |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 10 W |

De center komt akoestisch overeen met de CS 35 FCR Mk3 satelliet, maar is als lengteformaat ontworpen.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 22,6 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Diepte | 9,5 cm |
| Gewicht | 1,25 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Maximale diameter kabel | 2,5 mm |
| Diameter statiefbevestiging | 6 mm |
| Materiaal behuizing | Structuur kunststof |
| Afwerking behuizing | Voor stof ongevoelige lak, mat |
| Netto volume | 1,2 L |
| Sleutelgatophanging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 19 mm |
| Tweeter (materiaal) | Zijde |
| Mid range (aantal per speaker) | 2 |
| Mid range (diameter) | 80 mm |
| Mid range (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 80 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 150 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 160 W |
| Maximale geluidsdruk | 105 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 150 - 180 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 3400 Hz |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 10 W |
Veel klanten prijzen het heldere, ruimtelijke geluid en de rijke, gecontroleerde bas; ook de zeer goede verstaanbaarheid van spraak in films wordt vaak genoemd. Velen melden dat de set eenvoudig in te stellen is en veelzijdig inzetbaar voor muziek, gaming en tv. Daarnaast worden de solide afwerking en het aantrekkelijke ontwerp vaak positief belicht.
AI-gegenereerd op basis van tekst uit onze klantbeoordelingen
Es liegen keine Bewertungen dieses Typs vor.

Hoe klinkt-ie? Nou – zoals je inmiddels wel weet zijn we best fan van Teufel

(...)''De Teufel Concept-serie is een geweldig concept, waarbij de subwoofer een extra versterker vervangt. Dat maakt het aansluiten en plaatsen van alle apparatuur een stuk makkelijker – zeker als je een strak en minimalistisch interieur naleeft. De Concept 8-subwoofer maakt indruk met zijn geluidskwaliteit en levert krachtige, heldere bassen. Daarmee krijgen je films, games en muziek een flinke boost.''
Controleer of de benodigde verbindingskabels bij de levering zijn inbegrepen

Kwaliteits cd-speler met indrukwekkend geluid en hoogwaardige afwerking

Ultra HD 4K Blu-ray speler met Dolby Atmos en Multi HDR-ondersteuning, waaronder HDR10+ voor superieure beeldkwaliteit met levensecht contrast en kleuren

Ultra HD 4K Blu-ray speler met Dolby Atmos en Multi HDR-ondersteuning, waaronder HDR10+ voor superieure beeldkwaliteit met levensecht contrast en kleuren

Verbindingskabel digitaal optisch TOSLINK / 3,5 mm mini TOSLINK

Highspeed HDMI kabel ondersteunt actuele standaards zoals 4K 50/60p en 4K 3D

Highspeed HDMI-kabel ondersteunt alle actuele standaards zoals 4K 3D bij 50/60p en 8K transmissie

Statief voor satelliet speakers

Hifi-standaard uitsluitend geschikt voor de EFFEKT speakers en CONSONO 25 (CS 25 FCR satellietspeakers)

Hoogwaardige tafelpoten van hifi-kwaliteit geschikt voor de satellietluidsprekers van CONSONO 25 (CS 25 FCR Mk3), CONSONO 35 (CS 35 FCR Mk3), CUBYCON (CUB 2 FR 15) en EFFEKT 2

Wandbeugel voor micro luidsprekers

Shure BLX24/PG58-S8 draadloos systeem bestaande uit Shure PG58 microfoon met direct aangesloten BLX2 zender en BLX4 ontvanger voor draadloze microfoonsignaaloverdracht tot 90 meter, geschikt voor muzikanten, artiesten, performers en sprekers.

Volautomatische platenspeler met riemaandrijving, geschikt voor lp's en singles

Veelzijdige wifi- en bluetooth netwerkspeler met high-end D/A converter van Cirrus Logic®.

4-voudige HDMI-switch voor de aansluiting van een soundbar via HDMIeARC aan drie HDMI-bronnen en tv, beamer of monitor

Voor de audioweergave van een tv HDMI-ARC of een HDMI-bron als Apple tv, Fire tv, pc die je aan een HDMI input aansluit

Geavanceerd gaming-toetsenbord met zeer robuuste Doubleshot ABS-toetsen in QWERTY-layout, slijtvaste print, bedraad

Top draadloze bluetooth gamingmuis met veel instelbare verlichtingsfuncties, geoptimaliseerd voor rechtshandigen

Top professionele e-sports muis, geoptimaliseerd voor rechtshandige gebruikers

Luidsprekerkabels 2 x 1,0 mm²

Hoogwaardige Teufel poster in DIN A1 formaat (ca. 590 x 840 mm)

Hoogwaardige Teufel poster in DIN A1 formaat (ca. 590 x 840 mm)

Hoogwaardige Teufel poster in DIN A1 formaat (ca. 590 x 840 mm)