Home

Ga naar inhoud
Selecteer taal store
Home

Cubycon 2 Wireless "5.1-Set"

Meer horen dan zien - minder kabels

(2)

Highlights

Gallery image 1 from 38 Cubycon 2 Wireless "5.1-Set"

Alle specs en features op een rij

  • Extreem kleine high end luidsprekerset op hoogste geluidsniveau met draadloze verbinding
  • Wereldpremiere: unieke 2-kanaals micro boxen van aluminium met coaxiaal drivers
  • Flexibele slanke subwoofer met 3 hoogwaardige woofers en Class D versterker (150 Watt)
  • Exclusief design: kwaliteitsmaterialen, neutrale vormgeving, diverse setup mogelijkheden, minder kabels
  • Draadloze overdracht naar achterste luidsprekers middels de meegeleverde RearStation 4
  • Geschikt voor ruimtes tot 35 m²

Overal muziek

Verschillende professionele audiovakbladen hebben de Rearstation 4 uitgebreid getest en deze als goed systeem bestempeld. Het Nederlandse Alpha Audio beschrijft de gebruiksvriendelijkheid en kwaliteit als volgt: 'Het installeren is echt zo gepiept. Het is echt een handig apparaatje wat de Duitsers in het assortiment hebben. Het concept werkt gewoon.' Het vakblad AV magazine uit Duitsland beoordeelt de prijs-kwaliteitverhouding met: 'zeer goed' en vindt de bediening 'makkelijk en logisch'.

Geen lelijke kabels meer doo je woonkamer! Met de Rearstation 4 ziet je woonkamer er nog steeds hip en strak ingericht uit. bovendien geniet je optimaal van je muziek en films.Met de RearStation 4 luister je in iedere gewenste kamer in huis naar je muziekverzameling, gewoon via je passieve stereospeakers - bijvoorbeeld de Ultima 20 Mk2. De benodigde versterker is geïntgreerd in de Teufel RearStation 4.

NB De AV-receiver moet een line-out voor de rearkanalen hebben. Is dit niet het geval, dan heb je de Level Converter 5011 AP nodig.

Storingsvrij, zonder vertraging

Wil jij niet bezuinigen op maximale surround sound? Maar je wilt wel van de kabels af? Neem dan nu met de RearStation 4 het heft in eigen hand! De RearStation 4 verbindt de achterkanalen van je thuisbioscoop namelijk moeiteloos met de receiver/versterker.
De RearStation 4 bestaat uit een zender en een ontvanger. De zender zendt het geluid draadloos vanuit de receiver/versterker naar de rear speakers. De ontvanger die aan de speakers is aangesloten zorgt ervoor dat de speakers het geluid weergeven. De geluidsweergave is uiteindelijk compleet storingsvrij en heeft geen enkele vertraging. Alles loopt dus nog steeds met elkaar in de pas: center, front speakers, subwoofers en natuurlijk ook het beeld!

Puzzelen met meters kabel

Jij vindt optimaal surround sound belangrijk? Dat vinden wij ook! Goede rear speakers zijn essentieel als je volop wilt genieten van een spannende actiefilm of een indrukwekkend live-concert. We vinden echter ook dat het aanleggen van kabels om zo je rear speakers met je versterker te verbinden, niet echt mooi is.

Tenzij je vloerbedekking hebt, of speciale plinten aanlegt, is het in bijna geen enkele woonkamer mogelijk om de lange kabels op een goede, opgeruimde manier aan te leggen. Een deurgat is problematisch en in geval van bijvoorbeeld een open keuken, is het helemaal een puzzel om de kabels achterin de woonkamer te krijgen. Een met zorg ingerichte huiskamer lijdt vaak onder een paar speakers die van kabels moeten worden voorzien.

Ontdek alle highlights

Technische details

Cubycon 2 - Mono Subwoofer US 5305/1 SW Front Angled

Mono-Subwoofer US 5305/1 SW

Krachtige slanke subwoofer met 150 Watt Class D eindversterker en drie 130 mm elastische woofers. De behuizing van de subwoofer is verstrerkt met extra steunbalken in de basreflex-afstemming. Opstelling kan desgewenst liggend of staand. Automatische aanschakeling. Stroomafname in standby minder dan 0,5 Watt. De laagste grenzfrequentie is 33 Hz (-3 dB).

Cubycon 2 - Cub 2 FCR Front Angled

Satelliet CUB FCR

De aluminium satellieten resoneren nauwelijks en zijn uitgerust met 80 mm coax drivers en 20 mm tweeter in Waveguide-techniek plus extra 80 mm midrange chassis. Uitgeblanceerd frequentieverloop en goed afstraalvermogen, bij hoge gevoeligheid van 89 dB (2,83 V / 1m). Hoge duur- c.q. impuls belastbaarheid van 100 respectievelijk 140 Watt. Zowel staand als liggend op te stellen. Geschikt voor montage aan de muur.

Reviews

customer.review.ratings.filter.no.results

Inhoud levering

Cubycon 2 Wireless "5.1-Set"
  • 1 × Mono-Subwoofer US 5305/1 SW – Zwart
    • 1 × Stroomkabel – Zwart
  • 1 × Satelliet CUB 2 FCR - Bundel (5 stk.) – Zwart
    • 5 × Satelliet CUB FCR – Zwart
  • 1 × RearStation 4 – Zwart - matt
    • 1 × Stroomstekker voor RS 4 Mk2 WLR
    • 1 × RS 4 WLT Transmitter – Zwart - matt
    • 1 × RS 4 WLR receiver – Zwart - matt
    • 1 × RS 4 RC Afstandsbediening – Zwart
    • 1 × Stroomstekker RS 4 Mk2 WLT
  • 1 × Stereo-cinch-kabel 1.5m - C7515A – Zwart