
5.1 homecinema kabelset 30 m² "Standaard" C3025S
5.1 kabelset home cinema voor ruimten tot 30 m²

De Columa 250 bestaat uit een uiterst nauwkeurige en krachtige subwoofer plus vijf bijzonder vormgegeven luidsprekers met glazen omlijsting voor een tijdloos design. De Columa 250 kan onopvallend in de woonkamer worden geïntegreerd, heeft een zeer nauwkeurig en realistische geluidsweergave en een volle, krachtige bas. Ofwel: drie doorslaggevende redenen om juist deze home cinema set in jouw thuisbioscoop te installeren! En dat voor een verbazingwekkend lage prijs.

Ook de Center in lengte-formaat is net zo uitgerust als de vloerstaande zuilen. De beide midrange woofers en de tweeter zijn in hun behuizing eveneens in glas ingebouwd. Zo onderstreept de Center het design met de luchtig frisse en heldere weergave van dialogen.
Het organische geluid van de Columa 250 wordt dankzij de identieke uitrusting van alle luidsprekers gewaarborgd. Zo heeft ook de Center van de set twee Klippel-geoptimaliseerde 70 mm midrange woofers van cellulose en een 19 mm tweeter van stof met een Neodym magneet.
De CL 250 C is voor twee opstellingsmogelijkheden geschikt: je plaatst hem op een stabiel voetstuk of je monteert hem direct aan de muur.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 15 cm |
| Diepte | 7,2 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 20 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Maximale diameter kabel | 2,5 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof / glas |
| Afwerking behuizing | Lak, mat + glas |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Sleutelgatophanging | Ja |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 19 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 1 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 70 mm |
| Bas/midrange driver (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 60 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 85 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 120 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 100 W |
| Maximale geluidsdruk | 97 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 150 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 2400 Hz |

De actieve subwoofer US 2108/1 SW met 24 liter inhoud en 14 kg maakt (in)druk en is een onmisbaar element in de surround set voor optimaal bioscoopgeluid bij jou thuis.
Door het compacte formaat neemt de subwoofer weinig ruimte in beslag. Ondanks de slanke vorm is de subwoofer toch in het bezit van een krachtige en grote 200 mm woofer, waardoor de US 2108/1 SW qua performance ver boven andere subwoofers in dezelfde prijsklasse stijgt. Dankzij een versterker met 100 Watt vermogen, heeft de US 2108/1 SW een ongelooflijke basweergave die tot 45 Hz (-3 dB) gaat. Een interne limiter beschermt de subwoofer voor overbelasting en verstoringen.
Aan de achterkant bevinden zich een phasenschakelaar en mono-cinch aansluitingen voor directe verbinding met een home cinema AV-receiver. De Auto Level-Switch, met drie standen, zorgt voor de optimale aanpassing van verschillende uitgangsvolumes bij diverse AV-receivers.
Optisch gezien is de US 2108/1 SW tijdloos en perfect voor elke woonkamer. Door zijn strak vormgegeven en discrete vormen met moderne hoogglanslak en ronde hoeken, past deze subwoofer in elke woonkamer. De Downwire techniek, de basreflexpoort aan de onderkant en de speciale inkeping aan de achterkant, zorgt voor probleemloze positionering tegen de wand. Vier resonantiedempers waarborgen een stabiele positionering en een ontkoppeling van de vloer.
De US 2108/1 SW is alleen als component van een Teufel-set verkrijgbaar. Hij kan niet apart worden besteld.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 28 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Diepte | 28 cm |
| Gewicht | 13,6 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230 V AC / 50 Hz V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Maximaal verbruik | 250 W |
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Zekering | Ja |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,5 W |
| Bass boost/EQ | Ja |
| Ingangsvolumeregelaar | Ja |
| Volumeregelaar | Ja |
| Phaseregelaar | 0 / 180° |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 100 W |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 120 W |
| Versterker-configuratie | 1.0 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 40 Hz |
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Compensatieopeningen (positie) | Onderkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Diameter statiefbevestiging | 6 mm |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Hoogglans (voorkant), folie (overige behuizing) |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 24 L |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 200 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 100 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 87 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 40 - 250 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 250 W |
| Maximale geluidsdruk | 109 dB/1m |
| Akoestisch principe | 1-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
Controleer of de benodigde verbindingskabels bij de levering zijn inbegrepen