
ULTIMA 25 ACTIVE
Speelklaar met versterker in speaker

De ULTIMA 25 ACTIVE surround is een speelklaar allround-surround genie. Je hebt geen losse apparatuur meer nodig om te beginnen, want de versterker zit in de box. De subwoofer en rearspeakers bedien je draadloos. En natuurlijk krijg je er de legendarische ULTIMA sound bij. Wat wil je nog meer?


Topklasse hifi-boekenplankspeaker (passief)
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 21,5 cm |
| Hoogte | 36,5 cm |
| Diepte | 25 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Achterkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 1 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 165 mm |
| Bas/midrange driver (materiaal) | Glasvezel |
| Frequentiebereik van/tot | 41 - 20000 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 104 dB/1m |
| Impedantie | 4 Ohm |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Crossover frequentie interne crossover | 2600 Hz |

Topklasse hifi-boekenplankspeaker (actief)
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 21,5 cm |
| Hoogte | 36,5 cm |
| Diepte | 25 cm |
| Gewicht | 8,5 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| AUX | Ja |
| Cinch-ingang stereo | 1 |
| Audio-ingangen HDMI | Ja |
| Digitale ingang optisch | 1 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth AAC | Ja |
| Bluetooth aptX | Ja |
| HDMI ARC CEC | Ja |
| Subwooferuitgang, draadloos | Ja |
| USB-C geluidskaart | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dolby Digital | Ja |
| Dolby Pro Logic | Ja |
| Dynamore® Virtual Center | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| DAB+ | Ja |
| FM | Ja |
| RDS | Ja |
| Aantal presetzenders | 6 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (peak) | 50 W |
| Algemene versterkervermogen (RMS) | 100 W |
| Equalizer | Ja |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 2 |
| Prestaties gemeten door | 4 Ohm |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Achterkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 1 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 165 mm |
| Bas/midrange driver (materiaal) | Glasvezel |
| Frequentiebereik van/tot | 41 - 20000 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 104 dB/1m |
| Impedantie | 4 Ohm |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Crossover frequentie interne crossover | 2600 Hz |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Infrarood |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Stroomkabel | 1,2 m |
| Luidsprekerkabel | 3,5 m |

Actieve high-end subwoofer, als front- of downfire subwoofer te gebruiken
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 35,1 cm |
| Hoogte | 48,3 cm |
| Diepte | 38 cm |
| Gewicht | 15,6 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Maximaal verbruik | 150 W |
| Stroomkabel vast | Ja |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Zekering | Ja |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 1 W |
| Bass boost/EQ | Ja |
| Ingangsvolumeregelaar | Ja |
| Volumeregelaar | Ja |
| Phaseregelaar | Ja |
| Wireless Subwoofer | Ja |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 150 W |
| Versterker-configuratie | 1.0 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 33 Hz |
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Downfire | Ja |
| Frontfire | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie, mat |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 250 mm |
| Woofer (materiaal) | aluminium |
| Frequentiebereik van/tot | 33 - 190 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 115 dB/1m |
| Akoestisch principe | 1-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |

Geavanceerd 2-kanaals systeem met brede geluidsverspreiding en woofer/middentoner met lange hub voor een vol en helder volume op iedere luisterpositie
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 11,1 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Diepte | 11,8 cm |
| Gewicht | 0,9 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,5 W |
| Vermogen versterker: satellieten | 40 W |
| Algemene versterkervermogen (RMS) | 20 W |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 2 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Afwerking behuizing | Behuizing: zijde mat, cover: glans |
| Sleutelgatophanging | Ja |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 19 mm |
| Mid range (aantal per speaker) | 1 |
| Mid range (diameter) | 76 mm |
| Frequentiebereik van/tot | 115 - 21000 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Lengte kabel | 2,5 m |

Score: 8,6 van 10


Ik dacht dat ik betere muren nodig had. Blijkbaar had ik alleen deze luidsprekers nodig.

In mijn ervaring werkt het verrassend goed: zonder extra modi te activeren of iets aan de instellingen te veranderen, klinken de stemmen goed gecentreerd en helder.
Controleer of de benodigde verbindingskabels bij de levering zijn inbegrepen

Verbindingskabel digitaal optisch TOSLINK / 3,5 mm mini TOSLINK

Hoogwaardige verbindingskabel subwoofer cinch mono

Statief van K&M voor compacte hifi-speakers

Paar statievenvan K&M voor compacte hifi-statieven

Hoogwaardige wandbeugel voor compacte luidsprekers met M6 schroefdraad in de basisplaat

Statief voor satelliet speakers

Hifi-standaard uitsluitend geschikt voor de EFFEKT speakers en CONSONO 25 (CS 25 FCR satellietspeakers)

Hifi-standaard uitsluitend geschikt voor de draadloze EFFEKT speakers en home cinema satellietspeakers CONSONO 25 (CS 25 FCR)

Hoogwaardige tafelpoten van hifi-kwaliteit geschikt voor de satellietluidsprekers van CONSONO 25 (CS 25 FCR Mk3), CONSONO 35 (CS 35 FCR Mk3), CUBYCON (CUB 2 FR 15) en EFFEKT 2

Wandbeugel voor compacte luidsprekers in klassieke houten behuizing

Wandbeugel voor compacte luidsprekers in klassieke houten behuizing

Wandbeugel voor micro luidsprekers

Shure BLX24/PG58-S8 draadloos systeem bestaande uit Shure PG58 microfoon met direct aangesloten BLX2 zender en BLX4 ontvanger voor draadloze microfoonsignaaloverdracht tot 90 meter, geschikt voor muzikanten, artiesten, performers en sprekers.

Speelklare platenspeler met riemaandrijving, geschikt voor lp's en singles

Speelklare platenspeler met riemaandrijving, geschikt voor lp's en singles.

Volautomatische platenspeler met riemaandrijving, geschikt voor lp's en singles

Top hifi-platenspeler met riemaandrijving, voor lp's & singles, elektronische 33/45/78 omschakeling

HD bluetooth koptelefoon REAL BLUE NC 3 in bundel met het FeinTech bluetooth audiosysteem

Veelzijdige wifi- en bluetooth netwerkspeler met high-end D/A converter van Cirrus Logic®.

Transmitter voor een draadloze geluidsoverdracht van je subwoofersignaal
Minimumleeftijd: 18 jaar. Je moet in Nederland , België, Frankrijk, Ierland, Italië, Luxemburg, Oostenrijk, Portugal of Spanje wonen. Gespreide betaling via Alma kan met een creditcard, betaalkaart of SEPA-domiciliëring, afhankelijk van het land.
Onder voorbehoud van kredietwaardigheidscontrole door Alma. Je betaalt het bedrag in 2 of 3 maandelijkse termijnen, afhankelijk van je keuze. Bij gespreide betaling via Alma betaalt de klant geen kosten. De effecctieve jaarlijkse rente van 0,00 % is van toepassing op kredietovereenkomsten die worden afgesloten in de periode tussen 15.04.2026 en 21.04.2026. De gespreide betaling met 0 % rente geldt uitsluitend voor geselecteerde goederen met een bestelwaarde tussen 99 euro en 5.000 euro en alleen voor transacties in euro. Het individuele maandbedrag voor je bestelling hangt af van de waarde van de producten en is te vinden op de desbetreffende productpagina's en in de Alma-checkout.
Kredietverstrekker: Alma SAS, 176 Avenue Charles de Gaulle, 92200 Neuilly-sur-Seine, Frankrijk. De veiligheid van betalingen is door Alma en haar serviceproviders gegarandeerd. Alle betalingen zijn beschermd door 3D Secure. Om in aanmerking te komen moeten klanten een geldige en geaccepteerde creditcard of bankpas als betalingsbron hebben, afhankelijk van het land, of Alma een SEPA-machtiging tot automatische incasso geven.
Meer informatie over betalen op afbetaling met Alma vind je hier: https://teufelaudio.nl/betaalmogelijkheden