
THEATER 500
Voor jazz, klassiek, meer dynamiek en precisie

Spin that record: deze kant-en-klare bundel van de THEATER 500 stereospeakers, de DENON DRA-900H stereo AV-netwerkreceiver en de DUAL DT 500 hifi-platenspeler staat voor puur muziekgenot. Voordelig als bundel.








Hoogwaardige 3-kanaals vloerstaanders
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 104,6 cm |
| Diepte | 29,3 cm |
| Gewicht | 20,43 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| High Level luidsprekeringangen | 1 |
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 50 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Bi-amping / bi-wiring | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Onderkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Gelamineerd/lak |
| Netto volume | 51 L |
| Geschikt voor spikes | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Mid range (aantal per speaker) | 1 |
| Mid range (diameter) | 160 mm |
| Mid range (materiaal) | Kevlar |
| Woofer (aantal per speaker) | 2 |
| Woofer (diameter) | 160 mm |
| Woofer (materiaal) | Kevlar |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 180 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 39 - 21000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 240 W |
| Maximale geluidsdruk | 110 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Akoestisch principe | 3-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Crossover frequentie interne crossover | 250 / 1900 Hz |

| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 43,4 cm |
| Hoogte | 15,1 cm |
| Diepte | 33,9 cm |
| Gewicht | 8,6 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Koptelefoon uitgang 6,3mm | 1 |
| AUX | Ja |
| Digitale ingang optisch | 2 |
| AirPlay 2 | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| LAN | Ja |
| Wifi | Ja |
| Video-uitgangen - HDMI | 1 |
| Video-ingangen HDMI | 6 |
| HEOS® Built-in | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dolby Vision | Ja |
| HDR10+ | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| DAB+ | Ja |
| FM | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| 4K UHD Upscale | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Amazon Music | Ja |
| Deezer | Ja |
| SoundCloud | Ja |
| Spotify | Ja |
| TIDAL | Ja |
| TuneIn | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Infrarood |

Speelklare platenspeler met riemaandrijving, geschikt voor lp's en singles.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 42 cm |
| Hoogte | 13,2 cm |
| Diepte | 35 cm |
| Gewicht | 4,6 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-uitgang | 1 |
| USB 1.1 | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| 33 RPM | Ja |
| 45 RPM | Ja |
| Geïntegreerde phonovoorversterker | Ja |

| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Diameter | 4 mm |
| Lengte kabel | 15 m |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.

Exclusieve premium reinigingsset van Pro-Ject voor vinylplaten en platenspelers, alleen verkrijgbaar in de Teufel webshop

Vervangingsnaald voor de Ortofon 2M Red cartridge

Moving Magnet phono-cartridge 2M Red van Ortofon voor een heldere, levendige klank met een warme touch

Top 2.2 stereo AV-netwerkreceiver met 145 watt per kanaal in 6 ohm, USB-weergave plus extra analoge en digitale ingangen, 6 HDMI-ingangen en 1 HDMI-uitgang met support voor:8K, 3D, HDCP 2.3, HDR10+, ARC/eARC en Dolby Vision

Kwaliteits cd-speler met indrukwekkend geluid en hoogwaardige afwerking

Ultra HD 4K Blu-ray speler met Dolby Atmos en Multi HDR-ondersteuning, waaronder HDR10+ voor superieure beeldkwaliteit met levensecht contrast en kleuren

Ultra HD 4K Blu-ray-speler met Dolby Atmos, Dolby Vision, geavanceerde HCX-processor en Multi HDR-ondersteuning, waaronder HDR10+ voor een levensechte filmervaring

Ultra HD 4K Blu-ray speler met Dolby Atmos en Multi HDR-ondersteuning, waaronder HDR10+ voor superieure beeldkwaliteit met levensecht contrast en kleuren

Luidsprekerkabel 2 x 2.5 mm²

Highspeed HDMI kabel ondersteunt actuele standaards zoals 4K 50/60p en 4K 3D

Highspeed HDMI kabel ondersteunt actuele standaards zoals 4K 50/60p en 4K 3D

Universele 3,5 mm jack stereokabel

Universele 3,5 mm jack stereo-verlengingskabel

Bananenstekker

Speelklare platenspeler met riemaandrijving, geschikt voor lp's en singles

Speelklare platenspeler met riemaandrijving, geschikt voor lp's en singles.

Volautomatische platenspeler met riemaandrijving, geschikt voor lp's en singles

Top hifi-platenspeler met riemaandrijving, voor lp's & singles, elektronische 33/45/78 omschakeling

Hifi platenspeler met riemaandrijving, voor lp's en singles, elektronische 33/45 omschakeling

2-kanaals dj-controller voor verschillende apps (Rekordbox, Serato DJ Pro, Serato FX, Serato P'nT DJ, VirtualDJ, TRAKTOR PRO 3)

Bas in zijn meest extreme vorm. De T 10 subwoofer zorgt voor instant kippenvel.

Praktische slipmat tussen platenspeler en vinylplaat

Veelzijdige wifi- en bluetooth netwerkspeler met high-end D/A converter van Cirrus Logic®.

Set bestaande uit 1 x zender & 1 x receiver voor draadloze HDMI signaaloverdracht (audio/video) tot 30 meter (zichtlijn)

Bluetooth audio transmitter en receiver van hoge kwaliteit, geschikt voor alle Teufel bluetooth koptelefoons, complete audiosystemen en soundbars

4-voudige HDMI-switch voor de aansluiting van een soundbar via HDMIeARC aan drie HDMI-bronnen en tv, beamer of monitor

Voor de audioweergave van een tv HDMI-ARC of een HDMI-bron als Apple tv, Fire tv, pc die je aan een HDMI input aansluit