
BAMSTER PRO
Summa cum louder

Met de ROCKSTER XS krijg je een flinke portie muzikale adrenaline. Beschermd met een dik panter, met behoorlijk veel volume en een vette bas maakt hij van elk uitstapje een klein feestje.

Draagbare Bluetooth stereo speaker met een massieve aluminium behuizing voor sportieve outdoorfun.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 8,6 cm |
| Hoogte | 17,8 cm |
| Diepte | 6,9 cm |
| Gewicht | 0,79 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Minijack ingang 3,5mm | 1 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth aptX | Ja |
| USB 2.0 | Ja |
| NFC | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Type batterij | Lithium-ion |
| Spanning | 5 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Bass boost/EQ | Ja |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (peak) | 8 W |
| Algemene versterkervermogen (RMS) | 36 W |
| Versterker-configuratie | 2.0 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 2 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 25 Hz |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Afwerking behuizing | mat gelakt |
| Fullrange speaker (aantal per speaker) | 2 |
| Fullrange speaker (diameter) | 46 mm |
| Fullrange speaker (materiaal) | Aluminium |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 100 mm |
| Woofer (materiaal) | aluminium |
| Frequentiebereik van/tot | 62 - 20000 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 86 dB/1m |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |