
POWER HIFI
Ons sterkste bluetooth systeem
![POWER HIFI Stereo [Highlight]](https://cdn.teufelaudio.com/image/upload/c_lfill,e_blur:500,f_auto,h_512,o_100,q_0,w_960/v1/products/Power_Hifi/power-hifi_stereo_highlight.jpg)
Je wilt stereo? Je krijgt een dubbele dosis luid, bas en dat in stereo. Voordeliger als bundel.

Tweeter-element met geïntegreerd metalen bedienpaneel inclusief display
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 44 cm |
| Hoogte | 20 cm |
| Diepte | 39,2 cm |
| Gewicht | 8,06 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| XLR uitgang | 1 |
| AUX | Ja |
| Cinch-ingang stereo | 1 |
| Digitale ingang optisch | 1 |
| 2.0 USB-geluidskaart | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth aptX | Ja |
| USB 2.0 | Ja |
| Analoge uitgangen | 1 |
| XLR ingang | 2 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Standby-functie | Ja |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 320 W |
| Algemene versterkervermogen (RMS) | 440 W |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 3 |
| Maximaal vermogen output tweeter-kanaal | 20 W |
| Maximaal vermogen midrange kanaal | 100 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Hout |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | kunststof |
| Frequentiebereik van/tot | 32 - 20000 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 121 dB/1m |
| Akoestisch principe | 3-kanaals-systeem |

Midrange driver-component met grote 200 mm driver
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 44 cm |
| Hoogte | 31,2 cm |
| Diepte | 39,2 cm |
| Gewicht | 13,9 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Hout |
| Mid range (aantal per speaker) | 1 |
| Mid range (diameter) | 200 mm |
| Mid range (materiaal) | Papier |

Subwoofer component met 2 high-performance subwoofers
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 44 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Diepte | 39,2 cm |
| Gewicht | 37,9 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Hout |
| Woofer (aantal per speaker) | 2 |
| Woofer (diameter) | 305 mm |
| Woofer (materiaal) | Papier |

Veel klanten waarderen het krachtige, heldere geluid met diepe bas en het hoge, zuivere volume. Ze zijn enthousiast over de veelzijdigheid bij verschillende genres en vinden het systeem geschikt voor grote ruimtes en feesten. Ook de bouwkwaliteit, het stijlvolle design, de makkelijke installatie, de veilige verpakking en de goede klantenservice krijgen veel waardering. Sommige gebruikers geven aan dat bluetooth af en toe problemen oplevert.
AI-gegenereerd op basis van tekst uit onze klantbeoordelingen
Es liegen keine Bewertungen dieses Typs vor.

"geen normale bluetooth speaker"


"Stage, home cinema of oefenruimte – zelden hebben we een product gezien dat zo veelzijdig te gebruiken is. 380 Watt vermogen en 115 dB power liggen op hetzelfde niveau als een concert. Indien gewenst kun je meerdere speakers koppelen voor nog meer vermogen. Met analoge en digitale ingangen, bluetooth en een USB-geluidskaart heb je voor iedere situatie de passende aansluiting. De Power Hifi is opnieuw een waanzinnig product van Teufel dat we in de toekomst nog vaak tegen het lijf zullen lopen."

"luisteren naar 120 decibel"


"Je hebt het gevoel dat dit systeem geen volumebegrenzing kent, oftewel: als je het volume volledig opendraait is het verdomd hard. En omdat de speaker je er steeds weer toe verleidt het volume op de remote harder te zetten, kan het ertoe leiden dat je opeens oog in oog staat met je buren die al een tijdje op je deur staan te kloppen. Wat eigenlijk zinloos is, omdat je dit alleen in de pauze tussen de tracks door kunt horen..."
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.

Superieure XLR-verbindingskabel van Cordial

Verbindingskabel cinch stereo 0,5 m

Universele 3,5 mm jack stereokabel

Universele 3,5 mm jack stereo-verlengingskabel

Zang- en spraakmicrofoon met uitstekende prijs/geluidsverhouding voor muzikanten, artiesten, performers en sprekers

Shure BLX24/PG58-S8 draadloos systeem bestaande uit Shure PG58 microfoon met direct aangesloten BLX2 zender en BLX4 ontvanger voor draadloze microfoonsignaaloverdracht tot 90 meter, geschikt voor muzikanten, artiesten, performers en sprekers.

Speelklare platenspeler met riemaandrijving, geschikt voor lp's en singles.

Top hifi-platenspeler met riemaandrijving, voor lp's & singles, elektronische 33/45/78 omschakeling

2-kanaals dj-mixer met professionele functies, ingebouwde geluidskaart en de beste prijs/soundverhouding

2-kanaals dj-controller voor verschillende apps (Rekordbox, Serato DJ Pro, Serato FX, Serato P'nT DJ, VirtualDJ, TRAKTOR PRO 3)

Kant en klare led-DMX-lichtinstallatie inclusief verstelbaar statief en IR-afstandsbediening

Gebruiksklaar 3-in-1 verlichtingssysteem met derby-, blacklight- en stroboscopisch effect met instelbare snelheid
Minimumleeftijd: 18 jaar. Je moet in Nederland , België, Frankrijk, Ierland, Italië, Luxemburg, Oostenrijk, Portugal of Spanje wonen. Gespreide betaling via Alma kan met een creditcard, betaalkaart of SEPA-domiciliëring, afhankelijk van het land.
Onder voorbehoud van kredietwaardigheidscontrole door Alma. Je betaalt het bedrag in 2 of 3 maandelijkse termijnen, afhankelijk van je keuze. Bij gespreide betaling via Alma betaalt de klant geen kosten. De effecctieve jaarlijkse rente van 0,00 % is van toepassing op kredietovereenkomsten die worden afgesloten in de periode tussen 14.05.2026 en 20.05.2026. De gespreide betaling met 0 % rente geldt uitsluitend voor geselecteerde goederen met een bestelwaarde tussen 99 euro en 5.000 euro en alleen voor transacties in euro. Het individuele maandbedrag voor je bestelling hangt af van de waarde van de producten en is te vinden op de desbetreffende productpagina's en in de Alma-checkout.
Kredietverstrekker: Alma SAS, 176 Avenue Charles de Gaulle, 92200 Neuilly-sur-Seine, Frankrijk. De veiligheid van betalingen is door Alma en haar serviceproviders gegarandeerd. Alle betalingen zijn beschermd door 3D Secure. Om in aanmerking te komen moeten klanten een geldige en geaccepteerde creditcard of bankpas als betalingsbron hebben, afhankelijk van het land, of Alma een SEPA-machtiging tot automatische incasso geven.
Meer informatie over betalen op afbetaling met Alma vind je hier: https://teufelaudio.nl/betaalmogelijkheden