
Subwooferkabel 5.0m - C3550W
Hoogwaardige verbindingskabel subwoofer cinch mono

Ben jij iemand die met bas opstaat en ermee naar bed gaat? Dan is de Club Edition jouw set.


Vloerstaande luidspreker met hifi-klasse. Krachtig geluid met de beste prijs-kwaliteitverhouding. Aanbevolen voor ruimtes tot 35 m².
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 21,5 cm |
| Hoogte | 106 cm |
| Diepte | 32,7 cm |
| Gewicht | 20,3 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 20 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Bi-amping / bi-wiring | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Achterkant |
| Compensatieopeningen | 2 |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie |
| Netto volume | 52 L |
| Geschikt voor spikes | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Mid range (aantal per speaker) | 1 |
| Mid range (diameter) | 165 mm |
| Mid range (materiaal) | Kevlar/glasvezel |
| Woofer (aantal per speaker) | 2 |
| Woofer (diameter) | 165 mm |
| Woofer (materiaal) | Glasvezelmembraan-cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 120 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 87 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 45 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 200 W |
| Maximale geluidsdruk | 108 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Akoestisch principe | 3-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Crossover frequentie interne crossover | 650 / 2600 Hz |

| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Lengte kabel | 5 m |

High-end subwoofer draadloos te bedienen
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 37 cm |
| Hoogte | 47,4 cm |
| Diepte | 54 cm |
| Gewicht | 23,6 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Maximaal verbruik | 250 W |
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,4 W |
| Ingangsvolumeregelaar | Ja |
| Frequentieregelaar (bereik) | 20 - 50 Hz |
| Volumeregelaar | Ja |
| Phaseregelaar | Ja |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 240 W |
| Versterker-configuratie | 1.0 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 25 Hz |
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Compensatieopeningen (positie) | Voorkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Cover afneembaar | Ja |
| Frontfire | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie, mat |
| Netto volume | 55 L |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 300 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| Frequentiebereik van/tot | 25 - 200 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 110 dB/1m |
| Akoestisch principe | 1-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |

Actieve vloerstaande 3-kanaals speaker, onderdeel van de set Ultima 40 Activ. Inclusief omvangrijk aansluitings- & bedieningspaneel aan de achterkant. Ondersteunt HDMI.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 21,5 cm |
| Hoogte | 106 cm |
| Diepte | 32,7 cm |
| Gewicht | 21,5 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Subwoofer uitgang | 1 |
| Cinch-ingang stereo | 1 |
| Audio-ingangen HDMI | Ja |
| Digitale ingang optisch | 1 |
| HDMI-versie | 1.4B |
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth aptX | Ja |
| Compatibel met Amazon Echo | Ja |
| Compatibel met Google Home | Ja |
| HDMI 3D ARC CEC | Ja |
| High Level luidspreker-uitgangen | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Maximaal verbruik | 250 W |
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,4 W |
| Equalizer | Ja |
| Versterker-configuratie | 2.0 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 2 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie |
| Netto volume | 52 L |
| Geschikt voor spikes | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Mid range (aantal per speaker) | 1 |
| Mid range (diameter) | 165 mm |
| Mid range (materiaal) | Kevlar/glasvezel |
| Woofer (aantal per speaker) | 2 |
| Woofer (diameter) | 165 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 120 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 108 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 38 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 200 W |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Akoestisch principe | 3-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Crossover frequentie interne crossover | 650 / 2600 Hz |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Draadloze |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.

Hoogwaardige verbindingskabel subwoofer cinch mono

Luidsprekerkabel 2 x 2.5 mm²

Verbindingskabel digitaal optisch TOSLINK / 3,5 mm mini TOSLINK

Luidsprekerkabel 2 x 4,0 mm²

Bananenstekker

Ontvangstmodule voor draadloze signaaloverdracht, geschikt voor subwoofer T 4000/S 6000

Transmitter voor een draadloze geluidsoverdracht van je subwoofersignaal