
Subwooferkabel 2.5m - C3525W
Hoogwaardige verbindingskabel subwoofer cinch mono

De T 4000 is een subwoofer zonder compromissen: deze subwoofer biedt een indrukwekkende sound performance in een zeer compacte en praktische behuizing. Verberg hem onder de bank of sideboard of bevestig hem aan de muur. De T 4000 is een meester in vermomming met krachtige geluidsweergave!

Platte subwoofer voor positionering aan de muur, onder een sideboard, onder de bank of direct onder de tv. Krachtige basweergave dankzij een grensfrequentie van 35 Hz (-3 dB).
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 95,5 cm |
| Hoogte | 12,5 cm |
| Diepte | 30 cm |
| Gewicht | 13,2 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang stereo | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Zekering | Ja |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,4 W |
| Ingangsvolumeregelaar | Ja |
| Frequentieregelaar (bereik) | Ja Hz |
| Phaseregelaar | Ja |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 150 W |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 240 W |
| Versterker-configuratie | 1.0 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 35 Hz |
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Downfire | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Lak, mat |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 3 |
| Woofer (diameter) | 130 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| Frequentiebereik van/tot | 35 - 200 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 102 dB/1m |
| Akoestisch principe | 1-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
Controleer of de benodigde verbindingskabels bij de levering zijn inbegrepen