Highlights

Mogen we voorstellen
Downhill met je mountainbike, backpacking door India of skateboarden in parkeergarages - de nieuwe ROCKSTER GO zorgt voor de soundtrack bij al die momenten die je nooit meer wilt vergeten. De ROCKSTER GO - gemaakt voor avonturiers.
Alle specs en features op een rij
- Compacte bluetooth speaker met krachtige sound to go
- Waterdicht met IPX7-norm en een stootvaste, rubberen behuizing
- Twee fullrange drivers en een passieve bass driver voor een gebalanceerde, volle sound
- Bluetooth® met aptX® zorgt voor een draadloze muziekoverdracht in cd-kwaliteit
- Je kunt twee ROCKSTER GO's koppelen, ze spelen synchroon
- Handsfree-functie, knop om Siri en Google te activeren, met USB-geluidskaart voor gebruik bij laptop/pc (Mac/Win7/10)
- Hoge capaciteits accu voor een speelduur van 12 uur en meer
- Bedienknoppen op de speaker, AUX-audioingang, batterij-indicator, schroefdraad voor bevestiging op statief
Features
Alle technologieën op een rijInhoud levering
- 1 × ROCKSTER GO draagriem
- 1 × Micro-USB kabel (0,3 m) ROCKSTER GO
Technische details
-
ROCKSTER GO
De ROCKSTER GO is lekker compact en tot de nok toegevuld met een megasound. Neem hem mee op je avonturen en maak ze onvergetelijk met de passende soundtrack.
-
Beschrijving Artikel Breedte 21 cm Hoogte 11 cm Diepte 6 cm Gewicht 0,7 kg -
Beschrijving Artikel AUX Ja Minijack ingang 3,5mm 1 2.0 USB-geluidskaart Ja Bluetooth Ja Bluetooth aptX Ja Handsfree functie Ja Compatibel met Amazon Echo Ja Compatibel met Google Home Ja Micro USB B Ja Spraakbesturing Toets voor starten van Siri/Google Assistant -
Beschrijving Artikel Looptijd bij normaal volume 12 h Type batterij Lithium-Ion Aan-/uitschakel automatiek Ja Versterker-configuratie 2.0 Versterker - technologie Class D Versterkerkanalen 2 -
Beschrijving Artikel Materiaal behuizing Kunststof Afwerking behuizing Mat, rubber Netto volume 0,6 L Fullrange speaker (aantal per speaker) 2 Fullrange speaker (diameter) 50 mm Fullrange speaker (materiaal) Aluminium Frequentiebereik van/tot 60 - 20000 Hz Akoestisch principe 1-kanaals-systeem Opbouw behuizing gesloten Waterdicht IPX7 Ja -
Beschrijving Artikel Dynamore® Ja
-
Accessoires
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.
Passende accessoires
Meer producten
Recensies & reviews
"de ideale outdoor partner"
"Teufel is het opnieuw gelukt om met de Rockster Go een mooie toevoeging aan de liga van compacte speakers te presenteren. Op vakantie stop je hem snel in je rugzak; hij is waterdicht en robuust waardoor hij een goede oplossing is voor sound to go. Een stevige wandeling door de sneeuw of een barbecucue op het strand – de Teufel Rockster Go is de ideale outdoorpartner."
"Muziekweergave is zowel voor pop als klassieke behoorlijk goed (...)"
3,5 van 5 sterren
"(...) de Rockster Go produceert een redelijk donker geluid. Radiostemmen klinken vrij zwaar. Muziekweergave is zowel voor pop als klassiek behoorlijk goed, zeker in verhouding tot de relatief kleine behuizing. (...)"
"Ik vind het zelf een faire prijs voor een goede reiscompagnon"
"(...) De kleine bluetoothspeakers van vandaag die mikken op draagbaarheid spelen daar ook steeds meer op in. Je ziet vaker dan vroeger ergonomisch ontwikkelde luidsprekers die bedoeld zijn om niet gewoon op verplaatsing te gebruiken, maar echt onderweg naar je bestemming. Ook de Teufel Rockster Go mikt op de skater in en op weg naar zijn skatepark. (...)Het is een eigenzinnig ontwerp dat misschien het best tot zijn recht komt in een skatepark, maar ook daarbuiten zou ik niet beschaamd zijn om hem uit mijn rugzak te halen. (...)Ik vind het zelf een faire prijs voor een goede reiscompagnon. (...) maar voor de skaters onder ons is het wel een aanrader. Je trekt er zeker de aandacht mee en Teenage Dirtbag klinkt best prima. (...) Teufel kent zijn doelpubliek maar al te goed en schiet voor hen zeker raak."
4,5 van 5 sterren
Teufel Rockster Go – de prestaties"(...) Bij de Teufel Rockster Go zit het wel goed met de looks, maar hoe is het geluid? Waar kun je deze het beste gebruiken? Daar gaan we nu antwoord op vinden.Inmiddels gebruik ik deze speaker een tweetal weken en heb er dagelijks naar geluisterd. Zowel in een kantoorsetting, maar ook thuis en zelfs in de tuin. Wil je een ‘feestje’ bouwen, dan zal de Rockster Go iets tekort komen, maar voor casual luisteren, als achtergrond of enigszins op de voorgrond heeft de Go ruim voldoende capaciteit.Persoonlijk vond ik hem het beste tot zijn recht komen in de tuin, past goed in de omgeving en het geluid is meer dan voldoende om er zelf van te genieten. Wil je de buren van acht huizen verder ook mee laten genieten, dan heb je wellicht een andere, duurder model nodig.Bij de Rockter Go heeft Teufel gekozen voor een redelijk gebalanceerd geluid, waardoor er veel muziekstijlen goed uitkomen. Bij bijzonder lage en zware tonen, schiet hij nog wel eens iets te kort, maar vooral het doel waar ik hem voor gebruikt hebt, is dat zeker geen issue. De hoge tonen zijn goed afgestemd, maar ook laag en midden komen goed tot hun recht bij deze speaker.(...)"
"we zijn gewoon overtuigd dat dit plaatje klopt"
ConclusieDaarmee doet Teufel eigenlijk precies wat we van de Go zouden verwachten. Je moet geen compact speakertje overwegen voor echtfenomenaal geluid, dat is simpelweg niet mogelijk, maar er zit een stevig, aangenaam geluid in dat net wat verder gaat dan wat goedkopere opties en een speaker waar ik dagen lang naar kan luisteren in de achtergrond zonder dat hij op welk moment dan ook als ‘te karig’ over komt is gewoon een compliment. Tot zover geluid uit compact speakers gaat is het gewoon erg goed.(...)De accuduur is cruciaal en gelukkig erg goed, de bouwkwaliteit is zeg maar gerust uitstekend, en de optie om een 3,5mm stekker erin te prikken zal ongetwijfeld goed gewaardeerd worden. (...) Teufel zet er wel een stevige IP7X rating op, wat hem bruikbaar maakt rond of in zwembaden, badkamers of binnen handbereik van kleine kinderen, stuk voor stuk praktische plusjes.Smaak zal ook een rol blijven spelen, maar ik denk dat Teufel dat wel goed voor elkaar heeft. Afwerking is in elk geval erg strak. Dan rest vermoedelijk nog de vraag of jij hem liever op tafel zet om te genieten (of opvallend genoeg, op een tripod zet) of dat jij met de band in de hand de straat op gaat om je wijk onveilig te maken, maar we weten zeker dat beide doeleinden prima gaan lukken. Geen humor award voor onze normaliter oh-zo-hilarische oosterburen, maar wel een warme recommendation voor mensen die de komende dagen gewoon een degelijk, lekker klinkend compact speakertje zoeken. No nonsense, wel lekker.
score: 8.3
Mooie en zeer degelijke compacte Bluetooth speaker die je overal zo kunt meenemen. Het geluid is helder en mooi.