
15m luidsprekerkabel 2.5mm² - C2515S
Luidsprekerkabel 2 x 2.5 mm²

De Omniton 202 is onze luidspreker voor alle toepassingen. Waar je ook goed geluid nodig hebt; de Omniton komt altijd van pas. Binnen & buiten!

Universele luidspreker in hifi-kwaliteit. Robuuste behuizing van kunststof. 2-kanaals techniek. 120 Watt belastbaarheid. De luidspreker voor elk gewenst gebruik.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 18 cm |
| Hoogte | 24,5 cm |
| Diepte | 20,5 cm |
| Gewicht | 2,8 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Achterkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | PE + Mica |
| Afwerking behuizing | Lak |
| Netto volume | 4,5 L |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 130 mm |
| Woofer (materiaal) | Polypropyleen |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 60 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 90 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 80 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 120 W |
| Maximale geluidsdruk | 102 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
Controleer of de benodigde verbindingskabels bij de levering zijn inbegrepen