
DUAL DT 250 USB
Speelklare platenspeler met riemaandrijving, geschikt voor lp's en singles

Bij de Marantz NR1510 is slechts één ding onopvallend: zijn afmetingen. Hij is namelijk de helft van een normale AV-receiver. Maar het geluid? Dat is groots, zelfs met kleine luidsprekers. Geef je favoriete films wat ze verdienen.





Bij de Marantz NR1510 is slechts één ding onopvallend: zijn afmetingen. Hij is namelijk de helft van een normale AV-receiver. Maar het geluid? Dat is groots, zelfs met kleine luidsprekers. Geef je favoriete films wat ze verdienen.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 44 cm |
| Hoogte | 10,5 cm |
| Diepte | 37,8 cm |
| Gewicht | 8,2 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Koptelefoon uitgang 6,3mm | 1 |
| AUX | Ja |
| Digitale ingang optisch | 1 |
| AirPlay 2 | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Video-uitgangen - HDMI | 1 |
| Video-ingangen HDMI | 6 |
| Digitale uitgang optisch | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dolby Digital | Ja |
| Dolby TrueHD | Ja |
| Dolby Vision | Ja |
| DTS Digital Surround | Ja |
| DTS-HD High Resolution Audio | Ja |
| HDR10+ | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Vermogen versterker: satellieten | 85 W |
| Versterkerkanalen | 5 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Amazon Music | Ja |
| Deezer | Ja |
| Spotify | Ja |
| TIDAL | Ja |
| TuneIn | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Infrarood |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.

Speelklare platenspeler met riemaandrijving, geschikt voor lp's en singles

Speelklare platenspeler met riemaandrijving, geschikt voor lp's en singles.

Volautomatische platenspeler met riemaandrijving, geschikt voor lp's en singles

Top hifi-platenspeler met riemaandrijving, voor lp's & singles, elektronische 33/45/78 omschakeling

Hifi platenspeler met riemaandrijving, voor lp's en singles, elektronische 33/45 omschakeling

Topklasse dj-platenspeler met directe aandrijving en USB-aansluiting, geschikt voor lp's en singles

Set bestaande uit 1 x zender & 1 x receiver voor draadloze HDMI signaaloverdracht (audio/video) tot 30 meter (zichtlijn)

Bluetooth audio transmitter en receiver van hoge kwaliteit, geschikt voor alle Teufel bluetooth koptelefoons, complete audiosystemen en soundbars

Voor de audioweergave van een tv HDMI-ARC of een HDMI-bron als Apple tv, Fire tv, pc die je aan een HDMI input aansluit

4K UHD-projector met indrukwekkende helderheid (2.500 ANSI lumen), AI cinema mode en geïntegreerde Android tv

HD bluetooth koptelefoon REAL BLUE NC 3 in bundel met het FeinTech bluetooth audiosysteem