
TEUFEL CUP 2
Beker aan beide kanten bedrukt

Deze lichtgewicht in-ear koptelefoon met ideale pasvorm is gemaakt voor het weergeven van zuivere en gedetailleerde midden en hoge tonen met een nauwkeurige en stevige basweergave.

| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 1,3 cm |
| Hoogte | 1,3 cm |
| Diepte | 2,3 cm |
| Gewicht | 0,01 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Frequentiebereik van/tot | 20 - 20000 Hz |
| Impedantie | 16 Ohm |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Handsfree functie | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Lengte kabel | 1,2 m |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.