
DEFINION 3S + DENON DRA-900H
Als compleet systeem met stereo-receiver

De Definion 3S geldt als het meer compacte alternatief voor de succesvolle en imposante Definion 3 stereo luidspreker. Hetzelfde hoogwaardige geluid en hetzelfde elegante design nu ook in boekenplank formaat.

High-end stereo boekenplank-luidsprekers met extreem gedetailleerde weergave
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 42,5 cm |
| Diepte | 35,5 cm |
| Gewicht | 13 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| High Level luidsprekeringangen | 1 |
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 25 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 6 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Achterkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Vernis, zijdeglans |
| Netto volume | 14,5 L |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Mid range (aantal per speaker) | 1 |
| Mid range (diameter) | 105 mm |
| Mid range (materiaal) | Aluminium |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 160 mm |
| Woofer (materiaal) | Koolstofvezel |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 100 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 86 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 50 - 22000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 140 W |
| Maximale geluidsdruk | 105 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 60 Hz |
| Akoestisch principe | 3-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Crossover frequentie interne crossover | 450 / 3300 Hz |
Veel klanten prijzen het heldere, gedetailleerde geluid, de sterke bas en de verrassende ruimtelijkheid. Ook de hoogwaardige afwerking en het elegante ontwerp worden vaak genoemd. Velen benadrukken dat de compacte Definion 3S prestaties levert die vergelijkbaar zijn met grotere vloerstaande luidsprekers; snelle levering en veilige verpakking worden ook vaak genoemd.
AI-gegenereerd op basis van tekst uit onze klantbeoordelingen
Es liegen keine Bewertungen dieses Typs vor.
Controleer of de benodigde verbindingskabels bij de levering zijn inbegrepen

Top 2.2 stereo AV-netwerkreceiver met 145 watt per kanaal in 6 ohm, USB-weergave plus extra analoge en digitale ingangen, 6 HDMI-ingangen en 1 HDMI-uitgang met support voor:8K, 3D, HDCP 2.3, HDR10+, ARC/eARC en Dolby Vision

Luidsprekerkabel 2 x 4,0 mm²

2.0 stereoreceiver op instapniveau met 115 watt per kanaal in 4 ohm (bij 1 kHz, 0,7% THD)

2.1-stereo-receiver van topklasse met 220 watt per kanaal bij 4 Ohm (bij 1 kHz, 0,7 % THD)

Statief voor Definion 5 Center, Definion 5S en Definon 3S (niet geschikt voor Definion 3 Center)

Bundel bestaande uit Yamaha R-S202D 2.0 stereo-ontvanger en DUAL DT 400 USB platenspeler