
30m luidsprekerkabel 4.0mm² - C4530S
Luidsprekerkabel 2 x 4,0 mm²

Een meer complete Blu-ray home cinema set dan de nieuwe Cubycon Impaq Easy zul je in dit prijssegment niet snel tegenkomen. Met een kleinere subwoofer dan de Cubycon Impaq. Een filmavondje thuis krijgt met deze sound een hele nieuwe dimensie!



| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dwarsdoorsnede | 1 mm² |


Krachtige downfire subwoofer, draadloos te bedienen
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 21 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Diepte | 38 cm |
| Gewicht | 8,57 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Maximaal verbruik | 120 W |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,4 W |
| Wireless Subwoofer | Ja |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 60 W |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 90 W |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 33 Hz |
| Compensatieopeningen (positie) | Onderkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Downfire | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie, mat |
| Netto volume | 20 L |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 165 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| Frequentiebereik van/tot | 33 - 200 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 104 dB/1m |
| Akoestisch principe | 1-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |

High end 2-kanaals aluminium satelliet speakers
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 9,5 cm |
| Hoogte | 18,8 cm |
| Diepte | 9,7 cm |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 20 W |
| High Level luidspreker-uitgangen | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Achterkant |
| Compensatieopeningen | 2 |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Afwerking behuizing | Geanodiseerd |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 1,2 L |
| Sleutelgatophanging | Ja |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 20 mm |
| Tweeter (materiaal) | Zijde |
| Mid range (aantal per speaker) | 2 |
| Mid range (diameter) | 80 mm |
| Mid range (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 100 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 90 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 200 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 140 W |
| Maximale geluidsdruk | 100 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 150 - 200 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Crossover frequentie interne crossover | 5000 Hz |

High end 2-kanaals aluminium satelliet speakers
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 18,8 cm |
| Hoogte | 9,5 cm |
| Diepte | 9,7 cm |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| High Level luidsprekeringangen | 1 |
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 20 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Achterkant |
| Compensatieopeningen | 2 |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Afwerking behuizing | Geanodiseerd |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 1,2 L |
| Sleutelgatophanging | Ja |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 20 mm |
| Tweeter (materiaal) | Zijde |
| Mid range (aantal per speaker) | 2 |
| Mid range (diameter) | 80 mm |
| Mid range (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 100 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 90 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 200 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 140 W |
| Maximale geluidsdruk | 100 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 150 - 200 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Crossover frequentie interne crossover | 5000 Hz |

Slanke Blu-ray AV-receiver met HD-audio, streaming via bluetooth en DLNA
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| FM | Ja |
| RDS | Ja |
| Aantal presetzenders - FM | 30 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Diepte | 36 cm |
| Gewicht | 4,8 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-uitgang stereo | 1 |
| Subwoofer uitgang | 1 |
| Cinch-ingang stereo | 1 |
| Digitale coaxiale ingang | 1 |
| Digitale ingang optisch | 1 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth aptX | Ja |
| LAN | Ja |
| USB 2.0 | Ja |
| HDMI 3D ARC CEC | Ja |
| Video-uitgangen - HDMI | 1 |
| Video-ingangen HDMI | 3 |
| High Level luidspreker-uitgangen | 5 |
| NFC | Ja |
| HDMI-versie | 1.4b |
| HDMI-versie | 1.4b |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| AAC | Ja |
| FLAC | Ja |
| MP3 | Ja |
| OGG | Ja |
| WAV | Ja |
| WMA | Ja |
| Dolby Digital | Ja |
| Dolby Pro Logic II | Ja |
| Dolby TrueHD | Ja |
| DTS Digital Surround | Ja |
| DTS-HD Master Audio | Ja |
| JPEG | Ja |
| Apple Lossless | Ja |
| ASF | Ja |
| HDCD | Ja |
| M4A | Ja |
| MP2 | Ja |
| Dolby Digital Plus | Ja |
| Dolby Headphone | Ja |
| Dolby Pro Logic | Ja |
| AVC/H.264 | Ja |
| BMP | Ja |
| DivX | Ja |
| DivX HD | Ja |
| FLV | Ja |
| GIF | Ja |
| MKV | Ja |
| MPEG1 | Ja |
| MPEG2 | Ja |
| MPEG4 | Ja |
| RealMedia | Ja |
| WMV | Ja |
| Xvid | Ja |
| BDAV | Ja |
| BDMV | Ja |
| Blu-ray | Ja |
| CD-Audio | Ja |
| DVD-Audio | Ja |
| DVD-Video | Ja |
| SVCD | Ja |
| VCD | Ja |
| BD-R | Ja |
| BD-RE | Ja |
| Blu-ray | Ja |
| CD | Ja |
| CD-R | Ja |
| CD-RW | Ja |
| Dvd | Ja |
| Dvd+R | Ja |
| Dvd+RW | Ja |
| Dvd-R | Ja |
| Dvd-RAM | Ja |
| Dvd-RW | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geïntegreerde DSP | Ja |
| Display | Ja |
| Spanning | 230 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Maximaal verbruik | 700 W |
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,4 W |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (peak) | 100 W |
| Versterker-configuratie | 5.0 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 5 |
| 10/100-Mbit/s Ethernet | Ja |
| Audio digitaal-analoog converter | Texas Instruments |
| Geïntegreerde DD/dts/PLII-decoder | Ja |
| Geïntegreerde True HD/dts HD/DD/dts/PLII-decoder | Ja |
| OSD | Ja |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (RMS) | 75 W |
| 10-Mbit/s ethernet | Ja |
| 4K UHD Upscale | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Infrarood |
| Stroomvoorziening | AAA |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.

Luidsprekerkabel 2 x 4,0 mm²

Luidsprekerkabel 2 x 2.5 mm²

Verbindingskabel digitaal optisch TOSLINK / 3,5 mm mini TOSLINK

Hoogwaardige verbindingskabel subwoofer cinch mono

Highspeed HDMI kabel ondersteunt actuele standaards zoals 4K 50/60p en 4K 3D

Highspeed HDMI kabel ondersteunt actuele standaards zoals 4K 50/60p en 4K 3D

Bananenstekker

Kwalitatief hoogstaand statief vor zuilen- en micro luidsprekers

Hifi-statief voor CONSONO 35 (CS 35 FCR satellietspeakers) en CUBYCON (CUB 2 FR 15 en CUB 2 C 15)

Hoogwaardige tafelpoten van hifi-kwaliteit geschikt voor de satellietluidsprekers van CONSONO 25 (CS 25 FCR Mk3), CONSONO 35 (CS 35 FCR Mk3), CUBYCON (CUB 2 FR 15) en EFFEKT 2

Wandbeugel voor micro luidsprekers

Full HD beamer voor haarscherpe beelden

Spanningstransformator

Veelzijdige wifi- en bluetooth netwerkspeler met high-end D/A converter van Cirrus Logic®.

Set bestaande uit 1 x zender & 1 x receiver voor draadloze HDMI signaaloverdracht (audio/video) tot 30 meter (zichtlijn)

Bluetooth audio transmitter en receiver van hoge kwaliteit, geschikt voor alle Teufel bluetooth koptelefoons, complete audiosystemen en soundbars

Voor de audioweergave van een tv HDMI-ARC of een HDMI-bron als Apple tv, Fire tv, pc die je aan een HDMI input aansluit