
CINEBAR LUX
Wifi-soundbar met ingebouwde subwoofer

De Cinbar Lux hier in de versie met de T 8 subwoofer – voor een realistische sound met krachtige bas. Voordelig als set.




Hoogwaardige en slanke soundbar voor tv-, gaming sound en muziek 3e generatie
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 114 cm |
| Hoogte | 7,5 cm |
| Diepte | 13,5 cm |
| Gewicht | 4,4 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Subwoofer uitgang | 1 |
| AUX | Ja |
| Minijack ingang 3,5mm | 1 |
| Audio-ingangen HDMI | Ja |
| Digitale ingang optisch | 1 |
| HDMI-versie | HDMI 2.0 with HDCP 2.2 |
| Bluetooth | Ja |
| Compatibel met Amazon Echo | Ja |
| Compatibel met Google Home | Ja |
| LAN | Ja |
| USB 2.0 | Ja |
| Wifi | Ja |
| HDMI 3D ARC CEC | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Android | Ja |
| iOS | Ja |
| Raumfeld | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| FLAC | Ja |
| MP3 | Ja |
| OGG | Ja |
| WAV | Ja |
| Dolby Digital | Ja |
| DTS Digital Surround | Ja |
| Dynamore® Ultra | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Internetradio | Ja |
| Sleeptimer | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Standby-functie | Ja |
| Multiroom | Ja |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 9 |
| 10/100-Mbit/s Ethernet | Ja |
| Wifi-standaard | 802.11b/g/n/ac |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Afwerking behuizing | mat gelakt |
| Netto volume | 4 L |
| Sleutelgatophanging | Ja |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Fullrange speaker (aantal per speaker) | 8 |
| Fullrange speaker (diameter) | 50 mm |
| Fullrange speaker (materiaal) | Cellulose |
| Tweeter (aantal per speaker) | 2 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Passief membraan (aantal per speaker) | 4 |
| Passief membraan (breedte) | 48 mm |
| Passief membraan (lengte) | 105 mm |
| Upfiring speaker | Ja |
| Upfiring speaker [aantal] | 2 |
| Upfiring speaker (diameter) | 50 mm |
| Upfiring speaker (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 150 W |
| Frequentiebereik van/tot | 45 - 20000 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 100 dB/1m |
| Akoestisch principe | 3-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| SoundCloud | Ja |
| Spotify | Ja |
| TIDAL | Ja |
| TuneIn | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Infrarood |

Actieve high end subwoofer, als front- of downfire subwoofer inzetbaar
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 31,1 cm |
| Hoogte | 42,3 cm |
| Diepte | 38 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Maximaal verbruik | 100 W |
| Stroomkabel vast | Ja |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Zekering | Ja |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 1 W |
| Bass boost/EQ | Ja |
| Ingangsvolumeregelaar | Ja |
| Frequentieregelaar (bereik) | 37 - 200 Hz |
| Volumeregelaar | Ja |
| Phaseregelaar | Ja |
| Wireless Subwoofer | Ja |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 100 W |
| Versterker-configuratie | 1.0 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 37 Hz |
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Downfire | Ja |
| Frontfire | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie, mat |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 200 mm |
| Woofer (materiaal) | aluminium |
| Frequentiebereik van/tot | 35 - 210 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 111 dB/1m |
| Akoestisch principe | 1-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |

"Weg zijn de draden"

![Logo - hifi.nl [NL]](https://cdn.teufelaudio.com/image/upload/c_fit,f_auto,h_60,q_auto,w_220/v1/other/hifilogo_nieuw_211011.png)
Teufel maakt duidelijk een statement met de Cinebar Lux. Prachtig!
![Logo - hifi.nl [NL]](https://cdn.teufelaudio.com/image/upload/c_lfill,f_auto,q_auto,w_220/v1/other/hifilogo_nieuw_211011.png)
"(...) De Teufel Cinebar Lux weet zowel de film- als de audioliefhebbers te behagen. Een subwoofer is niet noodzakelijk, maar zou in sommige gevallen wel voor meer definitie kunnen zorgen. Met een subliem design, uitstekende audioweergave en een schappelijke prijs, is het een waardige tegenstander voor merken zoals Sonos."

Premium geluid zonder subwoofer

Mensen kiezen vaak voor een soundbar vanwege het gemak. En dat is prima, want niet iedereen heeft ruimte voor negen speakers op de grond en in het plafond en twee subwoofers — en ook niet iedereen heeft dat nodig voor een prima geluidservaring. Teufel laat met de Teufel Cinebar Lux zien dat je ook niet per se een losse subwoofer hoeft neer te zetten voor een prettig, diep en helder geluid (ook al heb je achteraf nog altijd de keuze om dat wel te doen — bovendien kun je zelf ook ervoor kiezen achterluidsprekers te plaatsen in huis).
Controleer of de benodigde verbindingskabels bij de levering zijn inbegrepen

Kwaliteits cd-speler met indrukwekkend geluid en hoogwaardige afwerking

Ultra HD 4K Blu-ray speler met Dolby Atmos en Multi HDR-ondersteuning, waaronder HDR10+ voor superieure beeldkwaliteit met levensecht contrast en kleuren

Ultra HD 4K Blu-ray speler met Dolby Atmos en Multi HDR-ondersteuning, waaronder HDR10+ voor superieure beeldkwaliteit met levensecht contrast en kleuren

Highspeed HDMI kabel ondersteunt actuele standaards zoals 4K 50/60p en 4K 3D

Verbindingskabel digitaal optisch TOSLINK / 3,5 mm mini TOSLINK

Universele 3,5 mm jack stereokabel

Universele 3,5 mm jack stereo-verlengingskabel

Hoogwaardige verbindingskabel subwoofer cinch mono

Zijpanelen met geïntegreerde poot voor de subwoofer T 8

Instapmodel streaming speaker met wifi & bluetooth. Altijd & overal.

All-in one multiroom systeem

Vloerstaande tower speakers met geïntegreerde versterker voor wifi en bluetooth streaming. Krachtig en glashelder.

Veelzijdige wifi- en bluetooth netwerkspeler met high-end D/A converter van Cirrus Logic®.

Bluetooth audio transmitter en receiver van hoge kwaliteit, geschikt voor alle Teufel bluetooth koptelefoons, complete audiosystemen en soundbars

4-voudige HDMI-switch voor de aansluiting van een soundbar via HDMIeARC aan drie HDMI-bronnen en tv, beamer of monitor

Voor de audioweergave van een tv HDMI-ARC of een HDMI-bron als Apple tv, Fire tv, pc die je aan een HDMI input aansluit

Hoogwaardige, elegante universele infrarood-afstandsbediening van ruwido met bluetooth en app-optie, exclusief ontwikkeld en geproduceerd voor Teufel soundbars in Oostenrijk

4K-HDR-home cinema-projector BenQ W4100i, topmodel met 3200 ANSI-lumen & AI-ondersteunde beeldoptimalisatie

Transmitter voor een draadloze geluidsoverdracht van je subwoofersignaal

Hoes voor de T 8 subwoofer