
BAMSTER PRO
Summa cum louder

De BAMSTER XS is dan misschien wel Teufels kleinste speaker maar de sound is zo verrassend krachtig dat andere mini speakers er maar wat jaloers op zullen zijn. Oftewel: pocketsize met maxisound.

Powersound in broekzakformaat. In de Dutch mountains, Tokio of Tbilisi – de lichtgewicht BAMSTER XS gaat graag met je op stap en keeps you entertained.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 14 cm |
| Hoogte | 2,3 cm |
| Diepte | 7,2 cm |
| Gewicht | 0,2 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Minijack ingang 3,5mm | 1 |
| Bluetooth | Ja |
| Handsfree functie | Ja |
| Minijack uitgang 3,5 mm | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Type batterij | Lithium-ion |
| Spanning | 5 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (peak) | 3 W |
| Algemene versterkervermogen (RMS) | 6 W |
| Versterker-configuratie | 2.0 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 2 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Materiaal behuizing | ABS-kunststof, aluminium |
| Afwerking behuizing | mat gelakt |
| Fullrange speaker (aantal per speaker) | 2 |
| Fullrange speaker (diameter) | 25 mm |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 78 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 150 - 20000 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 94 dB/1m |
| Akoestisch principe | 1-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |