
Panasonic Blu-ray player DP-UB154
Ultra HD 4K Blu-ray speler met Dolby Atmos en Multi HDR-ondersteuning, waaronder HDR10+ voor superieure beeldkwaliteit met levensecht contrast en kleuren

| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dwarsdoorsnede | 1 mm² |


XXL downfire subwoofer met geïntegreerde USB geluidskaart, Bluetooth, decoders voor Dolby Digital Pro Logic 2 en DTS en met digitale en analoge ingangen. Wordt met een ergonomische puck afstandsbediening geleverd.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 62,5 cm |
| Diepte | 40 cm |
| Gewicht | 27 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| AUX | Ja |
| Cinch-ingang stereo | 1 |
| Minijack ingang 3,5mm | 3 |
| Digitale coaxiale ingang | 1 |
| Digitale ingang optisch | 1 |
| Aansluitingsklemmen | Veerklemmen |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth aptX | Ja |
| Compatibel met Amazon Echo | Ja |
| Compatibel met Google Home | Ja |
| USB 2.0 | Ja |
| High Level luidspreker-uitgangen | 5 |
| 5.1 USB-geluidskaart | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dolby Digital | Ja |
| Dolby Pro Logic II | Ja |
| DTS Digital Surround | Ja |
| Dolby Pro Logic | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geïntegreerde DSP | Ja |
| Display | Ja |
| Spanning | 230 V |
| Maximaal verbruik | 500 W |
| Stroomkabel vast | Ja |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Zekering | Ja |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,4 W |
| Ingangsvolumeregelaar | Ja |
| Frequentieregelaar (bereik) | 32 Hz |
| Volumeregelaar | Ja |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 150 W |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (peak) | 60 W |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 200 W |
| Versterker-configuratie | 5.1 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 6 |
| Audio digitaal-analoog converter | 24 Bit, Cirrus Logic D/A-Wandler |
| Geïntegreerde DD/dts/PLII-decoder | Ja |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (RMS) | 45 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Ja |
| Afstandsbediening | Draadloze |
| Stroomvoorziening | 2 x AAA |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 25 Hz |
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Maximale diameter kabel | 2,5 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Onderkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Downfire | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie, mat |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 300 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| Frequentiebereik van/tot | 32 - 150 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 113 dB/1m |
| Akoestisch principe | 1-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.

Ultra HD 4K Blu-ray speler met Dolby Atmos en Multi HDR-ondersteuning, waaronder HDR10+ voor superieure beeldkwaliteit met levensecht contrast en kleuren

Ultra HD 4K Blu-ray-speler met Dolby Atmos, Dolby Vision, geavanceerde HCX-processor en Multi HDR-ondersteuning, waaronder HDR10+ voor een levensechte filmervaring

Ultra HD 4K Blu-ray speler met Dolby Atmos en Multi HDR-ondersteuning, waaronder HDR10+ voor superieure beeldkwaliteit met levensecht contrast en kleuren

Digitale coax kabel 1,5 meter / 3,0 mete

Verbindingskabel digitaal optisch TOSLINK / 3,5 mm mini TOSLINK

Verbindingskabel cinch stereo 0,5 m

Universele 3,5 mm jack stereokabel

Universele 3,5 mm jack stereo-verlengingskabel

Compacte, draagbare en flexibele digital player, klaar voor de dj-software recordbox van Pioneer DJ

2-kanaals all-in-one dj-systeem voor de Recordbox software van Pioneer DJ (gratis licentie) of voor stand-alone gebruik zonder computer

2-kanaals dj-mixer met professionele functies, ingebouwde geluidskaart en de beste prijs/soundverhouding

Hoogwaardig, compact 5-kanaals mengpaneel met ruisarme signalen

Krachtig, compact 8-kanaals mengpaneel in studiokwaliteit

Veelzijdige wifi- en bluetooth netwerkspeler met high-end D/A converter van Cirrus Logic®.

4-voudige HDMI-switch voor de aansluiting van een soundbar via HDMIeARC aan drie HDMI-bronnen en tv, beamer of monitor
Minimumleeftijd: 18 jaar. Je moet in Nederland , België, Frankrijk, Ierland, Italië, Luxemburg, Oostenrijk, Portugal of Spanje wonen. Gespreide betaling via Alma kan met een creditcard, betaalkaart of SEPA-domiciliëring, afhankelijk van het land.
Onder voorbehoud van kredietwaardigheidscontrole door Alma. Je betaalt het bedrag in 2 of 3 maandelijkse termijnen, afhankelijk van je keuze. Bij gespreide betaling via Alma betaalt de klant geen kosten. De effecctieve jaarlijkse rente van 0,00 % is van toepassing op kredietovereenkomsten die worden afgesloten in de periode tussen 14.05.2026 en 20.05.2026. De gespreide betaling met 0 % rente geldt uitsluitend voor geselecteerde goederen met een bestelwaarde tussen 99 euro en 5.000 euro en alleen voor transacties in euro. Het individuele maandbedrag voor je bestelling hangt af van de waarde van de producten en is te vinden op de desbetreffende productpagina's en in de Alma-checkout.
Kredietverstrekker: Alma SAS, 176 Avenue Charles de Gaulle, 92200 Neuilly-sur-Seine, Frankrijk. De veiligheid van betalingen is door Alma en haar serviceproviders gegarandeerd. Alle betalingen zijn beschermd door 3D Secure. Om in aanmerking te komen moeten klanten een geldige en geaccepteerde creditcard of bankpas als betalingsbron hebben, afhankelijk van het land, of Alma een SEPA-machtiging tot automatische incasso geven.
Meer informatie over betalen op afbetaling met Alma vind je hier: https://teufelaudio.nl/betaalmogelijkheden