
30m luidsprekerkabel 2.5mm² - C2530S
Luidsprekerkabel 2 x 2.5 mm²

Deze System 6 THX bevat slechts één subwoofer en is perfect geschikt voor ruimtes tot 35 m². Wordt geleverd met de nieuwste functies, Dolby Atmos reflectie luidsprekers, netwerkfuncties en actuele HDMI-standaards voor een geweldig 4K-filmgenot.














| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Lengte kabel | 15 m |

| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Diameter | 4 mm |
| Lengte kabel | 30 m |

9.2 AV-receiver uit de topserie van Onkyo met 180 watt per kanaal
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 43,5 cm |
| Hoogte | 20,1 cm |
| Diepte | 39,8 cm |
| Gewicht | 14 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Subwoofer uitgang | 2 |
| Analoge ingangen | 6 |
| AUX | Ja |
| Minijack ingang 3,5mm | 1 |
| Audio-ingangen HDMI | Ja |
| Digitale coaxiale ingang | 1 |
| Digitale ingang optisch | 1 |
| AirPlay | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Google Cast | Ja |
| FlareConnect | Ja |
| USB 2.0 | Ja |
| Wifi | Ja |
| HDMI 3D ARC CEC | Ja |
| Video-uitgangen - HDMI | 1 |
| Video-ingangen composite | 2 |
| Analoge uitgangen | 1 |
| Audio-uitgangen - HDMI | Ja |
| Video-ingangen component | 2 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| FLAC | Ja |
| MP3 | Ja |
| WAV | Ja |
| Dolby Atmos | Ja |
| Dolby Digital | Ja |
| Dolby Surround | Ja |
| Dolby Vision | Ja |
| dts Play-Fi | Ja |
| DTS:X | Ja |
| Apple Lossless | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Maximaal verbruik | 850 W |
| Stroomkabel vast | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,15 W |
| Aantal zones | 2 |
| Vermogen versterker: satellieten | 180 W |
| Bi-amping | Ja |
| Equalizer | Ja |
| Multiroom | Ja |
| Versterker-configuratie | 11.2. / 5.2.4 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 11 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| AM | Ja |
| FM | Ja |
| Internetradio | Ja |
| RDS | Ja |
| Aantal presetzenders | 40 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Amazon Music | Ja |
| Google Cast | Ja |
| Deezer | Ja |
| Spotify | Ja |
| TIDAL | Ja |
| TuneIn | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Infrarood |
| Stroomvoorziening | 2 x AAA |

| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 13 cm |
| Hoogte | 18,5 cm |
| Diepte | 8,7 cm |
| Gewicht | 1,46 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dolby Atmos | Ja |
| DTS:X | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Maximale diameter kabel | 2,5 mm |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | mat gelakt |
| Netto volume | 0,5 L |
| Sleutelgatophanging | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 90 mm |
| Woofer (materiaal) | Kevlar |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 85 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 150 - 20000 Hz |
| Impedantie | 4 Ohm |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |

High-end subwoofer draadloos te bedienen
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 37 cm |
| Hoogte | 47,4 cm |
| Diepte | 54 cm |
| Gewicht | 23,6 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Maximaal verbruik | 250 W |
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,4 W |
| Ingangsvolumeregelaar | Ja |
| Frequentieregelaar (bereik) | 20 - 50 Hz |
| Volumeregelaar | Ja |
| Phaseregelaar | Ja |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 240 W |
| Versterker-configuratie | 1.0 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 25 Hz |
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Compensatieopeningen (positie) | Voorkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Cover afneembaar | Ja |
| Frontfire | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie, mat |
| Netto volume | 55 L |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 300 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| Frequentiebereik van/tot | 25 - 200 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 110 dB/1m |
| Akoestisch principe | 1-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |

3-kanaals dipolen met geïntegreerde bassdrivers
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 33,5 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Diepte | 15 cm |
| Gewicht | 7,2 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| High Level luidsprekeringangen | 1 |
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 40 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Diameter statiefbevestiging | 6 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Lak |
| Sleutelgatophanging | Ja |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 2 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Mid range (aantal per speaker) | 2 |
| Mid range (diameter) | 100 mm |
| Mid range (materiaal) | Cellulose |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 130 mm |
| Woofer (materiaal) | Glasvezel |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 110 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 86 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 80 - 22000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 160 W |
| Maximale geluidsdruk | 106 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 80 Hz |
| Akoestisch principe | 3-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |

| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Lengte kabel | 2,5 m |

2-kanaals speakers met platte membraan midrange drivers
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 31 cm |
| Hoogte | 20 cm |
| Diepte | 15,2 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| High Level luidsprekeringangen | 1 |
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 40 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Diameter statiefbevestiging | 6 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Lak |
| Netto volume | 5,5 L |
| Sleutelgatophanging | Ja |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 2 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 130 mm |
| Bas/midrange driver (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 130 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 91 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 80 - 22000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 180 W |
| Maximale geluidsdruk | 108 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 80 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.

Luidsprekerkabel 2 x 2.5 mm²

Luidsprekerkabel 2 x 4,0 mm²

Hoogwaardige verbindingskabel subwoofer cinch mono

Bananenstekker

Hoogwaardige wandbeugel voor compacte luidsprekers met M6 schroefdraad in de basisplaat

Wandbeugel voor compacte luidsprekers in klassieke houten behuizing

Ontvangstmodule voor draadloze signaaloverdracht, geschikt voor subwoofer T 4000/S 6000

Transmitter voor een draadloze geluidsoverdracht van je subwoofersignaal