
Subwoofer spikes AC 8534 BA (4 stuks)
Spikes voor Teufel-subwoofer


De System 5 subwoofer neemt extra weinig plek in beslag, maar voldoet toch aan de strenge eisen van THX Select en klinkt dan ook precies en krachtig. Hij geeft een contrabas van een jazz-ensemble, maar ook een imposant effectgeluid van een bioscoop soundtrack optimaal weer. In de compacte behuizing werkt een 300 mm woofer met neodym magneet, die door een Class D eindversterker met 350 Watt vermogen wordt aangestuurd. Dankzij ondersteuning van de DPU-reflextechniek van Teufel is een storingsvrije bas verzekerd. Ideaal in ruimtes tot 50 m².
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 38 cm |
| Hoogte | 55 cm |
| Diepte | 48 cm |
| Gewicht | 27,2 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-uitgang stereo | 1 |
| Cinch-ingang stereo | 1 |
| High Level luidsprekeringangen | 2 |
| High Level luidspreker-uitgangen | 2 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Frequentieregelaar (bereik) | 40 - 240 Hz |
| Volumeregelaar | Ja |
| Phaseregelaar | Ja |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 350 W |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 600 W |
| Versterker - technologie | Class D |
| Full Range/Low Pass-schakelaar | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 25 Hz |
| Compensatieopeningen (positie) | Achterkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Geschikt voor spikes | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 300 mm |
| Woofer (materiaal) | Neodym |
| Opbouw behuizing | Basreflex |

De high tech chassis van de M 550 FCR houdt geen enkel geluidsdetail vvoor zichzelf. Zijn enorm dynamiek laat elke dvd of Blu-ray soundtrack als in de bioscoop klinken. En wanneer het in de film ineens van links naar rechts afspeelt, treden dankzij de drie identieke Front speakers geen verkleuringen op.
Let erop dat je voor een optimale weergavekwaliteit de stoffen voorzetten van de luidsprekers dient te gebruiken. Zonder voorzet verandert het frequentieverloop en klinkt het geluid iets schriller.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 18,8 cm |
| Diepte | 17 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 20 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 6 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Woofer (aantal per speaker) | 2 |
| Woofer (diameter) | 130 mm |
| Woofer (materiaal) | Koolstofvezel |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 130 W |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 180 W |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |

The M 550 D is responsible for the sound effects from the rear and other spatial details.
To ensure that the sound field remains as diffuse and non-directional as possible, this speaker operates as a dipole. Here, one 130 mm woofer and two 25 mm tweeters are installed in each speaker and radiate sound forwards and backwards in opposite directions to each other. This results in a diffuse sound field and keeps direct sound to a minimum so that listeners are not able to locate the source of the sound. This provides listeners with the impression of being fully immersed in a three-dimensional soundscape.
The patented THX® dipole circuitry provides linear frequency response for the effect channels from 80 Hz upwards.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 31 cm |
| Diepte | 17,5 cm |
| Gewicht | 3,2 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | CE-conform Teufel-aansluitveld met vergulde schroefklemmen |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 20 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 6 mm |
| Cover afneembaar | Ja |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 4 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Woofer (aantal per speaker) | 2 |
| Woofer (diameter) | 130 mm |
| Woofer (materiaal) | Koolstofvezel |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 110 W |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 160 W |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Omschakelaar dipool/monopool | Ja |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.