
30m luidsprekerkabel 4.0mm² - C4530S
Luidsprekerkabel 2 x 4,0 mm²

De AV-receiver overtuigt niet alleen met een THX-licentie, maar tevens met zijn enorme vermogen en compromisloze geluidskwaliteit.









Alle technische gegevens: [PDF]
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 43,5 cm |
| Hoogte | 20,1 cm |
| Diepte | 45,3 cm |
| Gewicht | 19,7 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-uitgang 7.1 | 1 |
| Cinch-uitgang stereo | 1 |
| Koptelefoon uitgang 3,5mm | 1 |
| Subwoofer uitgang | 1 |
| Analoge ingangen | 7 |
| Audio-ingangen HDMI | Ja |
| Digitale coaxiale ingang | 2 |
| Digitale ingang optisch | 3 |
| AirPlay | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Google Cast | Ja |
| FlareConnect | Ja |
| iPod / iPhone | Ja |
| USB 2.0 | Ja |
| Video-uitgangen - HDMI | 2 |
| Video-ingangen composite | 1 |
| Video-ingangen HDMI | 1 |
| Analoge uitgangen | 2 |
| Audio-uitgangen - HDMI | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| FLAC | Ja |
| MP3 | Ja |
| VLSC | Ja |
| WAV | Ja |
| Dolby Atmos | Ja |
| Dolby TrueHD | Ja |
| Dolby Vision Compatible | Ja |
| DTS Digital Surround | Ja |
| dts Play-Fi | Ja |
| DTS-HD Master Audio | Ja |
| DTS:X | Ja |
| JPEG | Ja |
| Dolby Digital Plus | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geïntegreerde DSP | Ja |
| Spanning | 230 V |
| Standby-functie | Ja |
| Aantal zones | 2 |
| Bi-amping | Ja |
| Equalizer | Ja |
| Multiroom | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| AM | Ja |
| FM | Ja |
| Internetradio | Ja |
| Aantal presetzenders | 40 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Infrarood |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.

Luidsprekerkabel 2 x 4,0 mm²

Luidsprekerkabel 2 x 2.5 mm²

Verbindingskabel digitaal optisch TOSLINK / 3,5 mm mini TOSLINK

Hoogwaardige verbindingskabel subwoofer cinch mono