
Universele wandbeugel AC 5500 SM
Wandbeugel voor grote micro/compactluidsprekers en korte zuilluidsprekers (FCR's)


Door de statige verschijning met een hoogte van 1,13 meter bij slechts 13,5 centimeter diepte neemt deze luidspreker beduidend minder plaats in beslag dan een grote houten vloerstaande luidspreker.
De winst in ruimte houdt echter niet in dat je akoestisch iets moet inleveren. In tegendeel. De L 220 FR is een loepzuivere hifi-luidspreker, perfect voor het muzikale genot.
De behuizing van massief aluminium zorgt niet alleen voor een mooi uiterlijk, maar voldoet ook vanwege zijn extreme stijfheid aan de meest optimale akoestische voorwaarden. Twee 100 mm conus chassis zijn voor de weergave van lage en middentonen verantwoordelijk. De 25 mm metaal-tweeter zorgt voor de afstraling van alle hoge tonen.
Een glasplaat met stalen spikes waarborgt niet alleen een stabiele plaatsing. Door de glasplaat lijkt het namelijk ook alsof de zuilen boven de vloer zweven. De zuilen zijn alleen als onderdeel van de LT 2-set verkrijgbaar.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 13,3 cm |
| Hoogte | 115 cm |
| Diepte | 10,2 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Afwerking behuizing | Aluminium |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 2 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 100 mm |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 80 W |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 140 W |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Bodemplaat - diameter | 26 cm |

Door de statige verschijning met een hoogte van 1,13 meter bij slechts 13,5 centimeter diepte neemt deze luidspreker beduidend minder plaats in beslag dan een grote houten vloerstaande luidspreker.
De winst in ruimte houdt echter niet in dat je akoestisch iets moet inleveren. In tegendeel. De L 220 FR is een loepzuivere hifi-luidspreker, perfect voor het muzikale genot.
De behuizing van massief aluminium zorgt niet alleen voor een mooi uiterlijk, maar voldoet ook vanwege zijn extreme stijfheid aan de meest optimale akoestische voorwaarden. Twee 100 mm conus chassis zijn voor de weergave van lage en middentonen verantwoordelijk. De 25 mm metaal-tweeter zorgt voor de afstraling van alle hoge tonen.
Een glasplaat met stalen spikes waarborgt niet alleen een stabiele plaatsing. Door de glasplaat lijkt het namelijk ook alsof de zuilen boven de vloer zweven. De zuilen zijn alleen als onderdeel van de LT 2-set verkrijgbaar.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 13,3 cm |
| Hoogte | 115 cm |
| Diepte | 10,2 cm |
| Gewicht | 6,8 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Afwerking behuizing | Aluminium |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 2 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 100 mm |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 80 W |
| Frequentiebereik van/tot | 120 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 140 W |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 130 Hz |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Bodemplaat - breedte | 25,5 cm |
| Bodemplaat - lengte | 22,5 cm |

Zoals bij bijna alle Teufel-systemen is ook de L 220 C precies hetzelfde uitgerust als de zuilen van de set. Ervaring heeft geleerd: alleen op deze manier is een akoestisch identieke weergave van alle Front-kanalen te bereiken.
Dankzij het slanke lengteformaat is de ongeveer 43 centimeter lange L 220 C probleemloos op of onder de televisie te plaatsen. Een bijpassend voetstuk is bij levering bijgesloten. Geïntegreerde houders aan de achterkant zorgen ervoor dat de center ook aan de muur kan worden gefixeerd. Aparte beugels zijn dus niet nodig! Dankzij een geringe diepte van slechts 10 centimeter neemt de center extra weinig ruimte in.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 43 cm |
| Hoogte | 13,3 cm |
| Diepte | 10,2 cm |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Afwerking behuizing | Aluminium |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 2 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 100 mm |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 80 W |
| Frequentiebereik van/tot | 120 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 140 W |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 130 Hz |

Deze universeel inzetbare korte zuilen zijn qua afmetingen en technologie precies hetzelfde als de center L 220 C. Alleen is hier het logo zo aangebracht dat je de satellieten staand plaatst.
De satelliet kan zowel als Front- en Rear-luidspreker worden gebruikt, maar kan ook in een 7.1-set als Rear-center goed functioneren. Door deze flexibiliteit kan de Theater LT 2 zich altijd aan de ruimte aanpassen. Steeds is het perfecte geluid van de set gewaarborgd.
Deze luidsprekers zijn als 'LT 2 EX uitbreidingsset' apart verkrijgbaar (als paar).
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 13,3 cm |
| Hoogte | 43 cm |
| Diepte | 10,2 cm |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Afwerking behuizing | Aluminium |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 2 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 100 mm |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 80 W |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 140 W |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |

Deze universeel inzetbare korte zuilen zijn qua afmetingen en technologie precies hetzelfde als de center L 220 C. Alleen is hier het logo zo aangebracht dat je de satellieten staand plaatst.
De satelliet kan zowel als Front- en Rear-luidspreker worden gebruikt, maar kan ook in een 7.1-set als Rear-center goed functioneren. Door deze flexibiliteit kan de Theater LT 2 zich altijd aan de ruimte aanpassen. Steeds is het perfecte geluid van de set gewaarborgd.
Deze luidsprekers zijn als 'LT 2 EX uitbreidingsset' apart verkrijgbaar (als paar).
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 13,3 cm |
| Hoogte | 43 cm |
| Diepte | 10,2 cm |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Binding-Posts |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Afwerking behuizing | Aluminium |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 25 mm |
| Bas/midrange driver (aantal per speaker) | 2 |
| Bas/midrange driver (diameter) | 100 mm |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 80 W |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 140 W |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |

Met de L2200/6 SW+R vindt Teufel niet alleen de subwoofer opnieuw uit, maar ook de receiver! In deze mooi vormgegeven basmeester bevinden zich namelijk zowel een subwoofer als een digitale receiver.
In de behuizing van de subwoofer vind je een volwaardige surround-receiver die op digitale en analoge audiobronnen kan worden aangesloten. Denk aan dvd-speler, tv, satellietontvanger, pc, MP3-speler of spelcomputer. Een FM/AM-radio, Dolby Digital/dts-decoder, Dolby Prologic en omvangrijke instellingsmogelijkheden ontbreken evenmin.
De 500 Watt van de 6-kanaals-versterker garandeert een krachtig geluid voor ruimtes tot 35 m². De L2200/6 SW+R is handig met de afstandsbediening aan te sturen en is tevens aan de voorkant van de subwoofer te bedienen.
De subwoofer is niet los verkrijgbaar.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 29 cm |
| Hoogte | 44 cm |
| Diepte | 53 cm |
| Gewicht | 17,8 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang stereo | 2 |
| Minijack ingang 3,5mm | 1 |
| Digitale coaxiale ingang | 1 |
| Digitale ingang optisch | 1 |
| Aansluitingsklemmen | Veerklemmen |
| High Level luidspreker-uitgangen | 5 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dolby Digital | Ja |
| Dolby Pro Logic II | Ja |
| DTS Digital Surround | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geïntegreerde DSP | Ja |
| Display | Ja |
| Spanning | 110 - 230 V |
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Beschermingsgraad | 1 |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Volumeregelaar | Analoog |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 170 W |
| Versterker - technologie | Class AB |
| Versterkerkanalen | 6 |
| Geïntegreerde DD/dts/PLII-decoder | Ja |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (RMS) | 100 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| FM | Ja |
| Aantal presetzenders - FM | 30 |
| AM | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 25 Hz |
| Compensatieopeningen (positie) | Onderkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Geschikt voor spikes | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 250 mm |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.