
15m luidsprekerkabel 4.0mm² - C4515S
Luidsprekerkabel 2 x 4,0 mm²

Compleet home entertainment systeem met aluminium satellieten, receiver en actieve subwoofer met 350-Watt versterker.

Krachtige, slanke high-end subwoofer met 350 Watt Class D versterker met drie 130 mm long throw woofers in een zes-kanaals uitvoering. De subwoofer; basluidspreker en versterker, wordt direct aangesloten met een DecoderStation van Teufel en wordt zo het centrum van de ultra compacte en complete home entertainment set Cubycon 2 Digital HD.
De behuizing van de subwoofer is verstrekt met extra steunbalken in de basreflex-afstemming. Opstelling kan desgewenst liggend of staand. Manuele aan- en uitschakeling. De laagste grenzfrequentie is 33 Hz (-3 dB).
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 21 cm |
| Hoogte | 49,2 cm |
| Diepte | 50 cm |
| Gewicht | 16,4 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230V AC 50Hz V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Maximaal verbruik | 350 W |
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Zekering | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,5 W |
| Volumeregelaar | Ja |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 150 W |
| Versterker-configuratie | 5.1 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 6 |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (RMS) | 40 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 33 Hz |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Voorkant |
| Compensatieopeningen | 2 |
| Cover afneembaar | Ja |
| Frontfire | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Folie |
| Geschikt voor spikes | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 3 |
| Woofer (diameter) | 130 mm |
| Woofer (materiaal) | Polypropyleen |
| Frequentiebereik van/tot | 33 - 250 Hz |
| Maximale geluidsdruk | 108 dB/1m |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |

De aluminium satellieten resoneren nauwelijks en zijn uitgerust met 80 mm coax drivers en 20 mm tweeter in Waveguide-techniek plus extra 80 mm midrange chassis. Uitgeblanceerd frequentieverloop en goed afstraalvermogen, bij hoge gevoeligheid van 89 dB (2,83 V / 1m). Hoge duur- c.q. impuls belastbaarheid van 100 respectievelijk 140 Watt. Zowel staand als liggend op te stellen. Geschikt voor montage aan de muur.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 9,5 cm |
| Hoogte | 19 cm |
| Diepte | 9,5 cm |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 20 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4,5 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Achterkant |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Afwerking behuizing | mat gelakt |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 1,2 L |
| Sleutelgatophanging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 20 mm |
| Tweeter (materiaal) | Zijde |
| Mid range (aantal per speaker) | 2 |
| Mid range (diameter) | 80 mm |
| Mid range (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 100 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 200 - 22000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 140 W |
| Maximale geluidsdruk | 98 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 150 - 200 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |

Extreem compacte high definition AV-besturingsapparaat / voorversterker voor aansluiting aan een meerkanaals actieve subwoofer. 3 HDMI ingangen, een HDMI uitgang, drie digitale ingangen (2 x coaxiaal, 1 x optisch) en 3 analoge stereo ingangen. Je kunt ook stereosignalen met bijv. Dolby Prologic tot surround sound opwaarderen.
Het 3D-compatibele apparaat bezit een decoder voor verschillende formaten zoals Dolby TrueHD / DTS HD-Master, DTS, Dolby Digital, Dolby Pro Logic.
Via een 5.1 analoge uitgang wordt de Decoderstation 7 aan een meerkanaals actieve subwoofer aangesloten. Andere features zijn een FM/AM radio met RDS functie, een afstandsbediening, een gebruiksvriendelijk en dimbaar display met vele instellingsmogelijkheden.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 27 cm |
| Hoogte | 6,5 cm |
| Diepte | 17 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-uitgang 7.1 | 1 |
| Cinch-uitgang stereo | 1 |
| Koptelefoon uitgang 3,5mm | 1 |
| Analoge ingangen | 3 |
| Cinch-ingang stereo | 2 |
| Minijack ingang 3,5mm | 1 |
| Digitale coaxiale ingang | 2 |
| Digitale ingang optisch | 1 |
| Video-uitgangen - HDMI | 1 |
| Video-ingangen HDMI | 3 |
| Analoge uitgangen | 10 |
| Cinch-uitgang 5.1 | 1 |
| HDMI-versie | 1.4a |
| HDMI-versie | 1.4a |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dolby Digital | Ja |
| Dolby Pro Logic II | Ja |
| Dolby TrueHD | Ja |
| DTS Digital Surround | Ja |
| DTS-HD High Resolution Audio | Ja |
| DTS-HD Master Audio | Ja |
| Dolby Digital Plus | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geïntegreerde DSP | Ja |
| Display | Ja |
| Spanning | 100 - 240 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Maximaal verbruik | 30 W |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,5 W |
| Geïntegreerde DD/dts/PLII-decoder | Ja |
| Geïntegreerde True HD/dts HD/DD/dts/PLII-decoder | Ja |
| Display uitschakelbaar | Ja |
| OSD | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| FM | Ja |
| RDS | Ja |
| Aantal presetzenders - FM | 30 |
| AM | Ja |
| Aantal presetzenders - AM | 10 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Infrarood |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.

Luidsprekerkabel 2 x 4,0 mm²

Luidsprekerkabel 2 x 2.5 mm²

Verbindingskabel digitaal optisch TOSLINK / 3,5 mm mini TOSLINK

Verbindingskabel cinch stereo 0,5 m

Kwalitatief hoogstaand statief vor zuilen- en micro luidsprekers

Wandbeugel voor micro luidsprekers