
Coax kabel 1.5m - C7515D
Digitale coax kabel 1,5 meter / 3,0 mete

Complete 5.1 surround set met XXL subwoofer: direct speelklaar, makkelijke bediening en met vele aansluitmogelijkheden.

De compacte CS 25 FCR Mk3 satellieten geven alle midden- en hoge frequenties volledig en helder weer.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 14,1 cm |
| Diepte | 9,5 cm |
| Gewicht | 0,72 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Maximale diameter kabel | 2,5 mm |
| Diameter statiefbevestiging | 6 mm |
| Materiaal behuizing | Structuur kunststof |
| Afwerking behuizing | Voor stof ongevoelige lak, mat |
| Netto volume | 0,7 L |
| Sleutelgatophanging | Ja |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 19 mm |
| Tweeter (materiaal) | Zijde |
| Mid range (aantal per speaker) | 1 |
| Mid range (diameter) | 80 mm |
| Mid range (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 60 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 85 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 150 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 120 W |
| Maximale geluidsdruk | 103 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 150 - 180 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 3500 Hz |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 10 W |

De center komt akoestisch overeen met de CS 35 FCR Mk3 satelliet, maar is als lengteformaat ontworpen.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 22,6 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Diepte | 9,5 cm |
| Gewicht | 1,25 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Maximale diameter kabel | 2,5 mm |
| Diameter statiefbevestiging | 6 mm |
| Materiaal behuizing | Structuur kunststof |
| Afwerking behuizing | Voor stof ongevoelige lak, mat |
| Netto volume | 1,2 L |
| Sleutelgatophanging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 19 mm |
| Tweeter (materiaal) | Zijde |
| Mid range (aantal per speaker) | 2 |
| Mid range (diameter) | 80 mm |
| Mid range (materiaal) | Cellulose |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 80 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 150 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 160 W |
| Maximale geluidsdruk | 105 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 150 - 180 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 3400 Hz |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 10 W |

| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dwarsdoorsnede | 1 mm² |
| Lengte kabel | 30 m |

Ultra compact aansturingsapparaat dat als voorversterker dient voor een 5.1-actieve subwoofer. De Decoderstation Mk2 bezit over vier digitale (2 x coaxiale en 2x optische) ingangen plus vier analoge stereo ingangen (1 x 5.1, 1 x stereo). Deze bevinden zich aan de achterkant van het apparaat en zijn geschikt voor het aansluiten van diverse apparaten. De geïntegreerde decoder voor DTS, Dolby Digital, Dolby Pro Logic garandeert perfecte surround sound voor vele afspeelapparaten.
Met de extra Lip Sync optie zorg je ervoor dat beeld en geluid gelijktijdig worden afgespeeld. Daarbij is het afspeelapparaat compatibel met veel verschillende soorten luidsprekers vanwege het frequentiebereik van 80-250 Hz. Met de meegeleverde afstandbediening heb je toegang tot alle apparaten die je op de Decoderstation Mk2 hebt aangesloten.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 23,5 cm |
| Hoogte | 5,4 cm |
| Diepte | 15 cm |
| Gewicht | 1,01 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang stereo | 3 |
| Digitale coaxiale ingang | 2 |
| Digitale ingang optisch | 1 |
| Cinch-uitgang 5.1 | 1 |
| Cinch-ingang 5.1 | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Dolby Digital | Ja |
| Dolby Pro Logic II | Ja |
| DTS Digital Surround | Ja |
| DTS NEO:6 | Ja |
| Dolby Pro Logic | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geïntegreerde DSP | Ja |
| Spanning | 100 - 230 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,5 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Afstandsbediening | Infrarood |

XXL subwoofer met 700 Watt vermogen, 7.1 versterker, drie regelaars aan de voorkant voor doseren van volume en toon, auto-power off, Down-Fire en DPU techniek met extra grote bas reflexpoort en geoptimaliseerde 300 mm subwoofer.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 62,5 cm |
| Diepte | 40 cm |
| Gewicht | 27 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Maximaal verbruik | 700 W |
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Zekering | Ja |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,4 W |
| Ingangsvolumeregelaar | Ja |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 150 W |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (peak) | 50 W |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 320 W |
| Versterker-configuratie | 7.1 |
| Versterker - technologie | Class AB + Class D |
| Versterkerkanalen | 8 |
| Versterkervermogen satellietenkanaal (RMS) | 25 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 32 Hz |
| Maximale diameter kabel | 2,5 mm |
| Compensatieopeningen (positie) | Onderkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Hoogglans (voorkant), folie (overige behuizing) |
| Netto volume | 65 L |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 300 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| Maximale geluidsdruk | 103 dB/1m |
| Akoestisch principe | 1-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Veerklemmen |
| Cinch-ingang 7.1 | 1 |

"De Teufel Concept E 450 Digital is een genot om in huis te hebben"

Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.

Digitale coax kabel 1,5 meter / 3,0 mete

Luidsprekerkabel 2 x 2.5 mm²

Verbindingskabel digitaal optisch TOSLINK / 3,5 mm mini TOSLINK

Statief voor satelliet speakers

Hifi-standaard uitsluitend geschikt voor de EFFEKT speakers en CONSONO 25 (CS 25 FCR satellietspeakers)

Hoogwaardige tafelpoten van hifi-kwaliteit geschikt voor de satellietluidsprekers van CONSONO 25 (CS 25 FCR Mk3), CONSONO 35 (CS 35 FCR Mk3), CUBYCON (CUB 2 FR 15) en EFFEKT 2

Wandbeugel voor micro luidsprekers

Luidsprekerkabels 2 x 1,0 mm²