
Universele wandbeugel AC 5500 SM
Wandbeugel voor grote micro/compactluidsprekers en korte zuilluidsprekers (FCR's)


Deze korte zuilen zijn aan de muur te monteren, op een statief of in de kast te plaatsen. Je kunt ze als Front- of als Rear-luidspreker gebruiken. De luidsprekers komen precies overeen met de lange zuilen CL 100 FCR. In de behuizing bevinden zich precies dezelfde chassis met dezelfde afmetingen.
De twee 70 mm Klippel-geoptimaliseerde mid range chassis en een tweeter van 19 mm zijn de uitrusting van de CL 100 FCR. Een nauwkeurig afgestemde scheidingsfrequentie garandeert de weergave van alle frequentiebereiken boven het bereik van de subwoofer. De subwoofer heeft een belastbaar vermogen van maximaal 100 Watt wat ook de aansluiting met zeer potente AV-receivers waarborgt.
De satellieten zijn alleen als bestanddeel van de Columa 100 verkrijgbaar.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 16,2 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Diepte | 8,6 cm |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Materiaal behuizing | ABS Kunststof |
| Afwerking behuizing | Lak, hoogglans |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 2,3 L |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 19 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Mid range (aantal per speaker) | 2 |
| Mid range (diameter) | 65 mm |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 60 W |
| Frequentiebereik van/tot | 120 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 100 W |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 150 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 2500 Hz |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 20 W |

De elastische, met de Klippel-meetmethode geoptimaliseerde, 200 mm woofer in een ruim gedimensioneerde basreflexbehuizing van 24 liter zorgt voor een basweergave met een diepte tot 38 Hz. Dit mede dankzij een basreflexopening die aan de zijkant is gemonteerd en een vermogen van 100 Watt. De interne limiter voorkomt overbelasting en vervormingen.
Een schakelaar aan de voorkant van de subwoofer zorgt voor directe ingebruikname. De gevoeligheid van de standby-modus is aan de achterkant van de subwoofer in te stellen. Vier resonantiedempers waarborgen stabiliteit en koppelen de subwoofer los van de bodem.
De US 5108/SW met glanzend zwarte voorkant is niet apart verkrijgbaar.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 24 cm |
| Hoogte | 42 cm |
| Diepte | 36,5 cm |
| Gewicht | 12,8 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Maximaal verbruik | 285 W |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,37 W |
| Phaseregelaar | aan/uit, 0 of 180 graden |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 100 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 38 Hz |
| Compensatieopeningen (positie) | Voorkant |
| Compensatieopeningen | 1 |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 24 L |
| Woofer (diameter) | 200 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| Opbouw behuizing | Basreflex |

Deze magnetisch afgeschermde luidspreker zorgt er in de eerste plaats voor dat de spraakweergave bij films goed wordt weergegeven. Daarom moet hij ook direct boven of onder het beeldscherm worden geplaatst. Hij kan in de meegeleverde houder of aan de muur worden gemonteerd.
Voor een harmonisch totaalgeluid werken hier dezelfde drie chassis in hetzelfde volume (behuizing) als bij de CL 100 FR en de CL 100 FCR: elk twee Klippel-geoptimaliseerde 70 mm mid range chassis en een 19 mm tweeter.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 17,1 cm |
| Diepte | 10,3 cm |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 4 mm |
| Materiaal behuizing | ABS Kunststof |
| Afwerking behuizing | Lak, hoogglans |
| Magnetische afscherming | Ja |
| Netto volume | 2,3 L |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 19 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Mid range (aantal per speaker) | 2 |
| Mid range (diameter) | 65 mm |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 60 W |
| Frequentiebereik van/tot | 120 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 100 W |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 150 Hz |
| Akoestisch principe | 2-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 2500 Hz |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 20 W |
Benodigde accessoires zijn bij de levering inbegrepen.