
BAMSTER PRO
Summa cum louder

Mute? Voor een koptelefoon? Misschien niet meteen een voor de hand liggende naam voor een hoofdtelefoon, totdat je weet welk technisch snufje de geluidsontwikkelaars hebben geïntegreerd. De Mute onderdrukt namelijk lastige omgevingsgeluiden. Zo kun je helemaal opgaan in je muziek – zonder storende geluiden op de achtergrond. Just you and your music!

Gesloten over-ear HD-koptelefoon met actieve ruisonderdrukking
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Minijack ingang 3,5mm | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Type batterij | AAA |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Noise Cancelling | Ja |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Uiterst flexibele kunststof |
| Frequentiebereik van/tot | 20 - 20000 Hz |
| Impedantie | 48 Ohm |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Lengte kabel | 1,3 m |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Gewicht | 0,24 kg |