
Advantage C3535S 5.1 home cinema cable-set 30 m²
5.1 kabelset home cinema voor ruimten tot 30 m²

We took the elgance and the powerful, true-to-source sound of the LT4 and upped the ante by adding an XXL subwoofer. The 8112/1 sub packs the low end of film soundtracks, music and games with explosive power for bass that is truly felt.

De L 430 FR zijn hoogwaardige hifi luidsprekerszuilen, gemaakt van aluminium. De geluidsweergave is identiek met dat van de L 430 C, L 430 FCR en Trios.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 9,1 cm |
| Hoogte | 114,3 cm |
| Diepte | 9,1 cm |
| Gewicht | 5,8 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 20 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Maximale diameter kabel | 2,5 mm |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Afwerking behuizing | Geborsteld |
| Netto volume | 3,8 L |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 19 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Mid range (aantal per speaker) | 2 |
| Mid range (diameter) | 80 mm |
| Mid range (materiaal) | Papier |
| Woofer (aantal per speaker) | 2 |
| Woofer (diameter) | 80 mm |
| Woofer (materiaal) | Papier |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 70 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 86 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 135 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 100 W |
| Maximale geluidsdruk | 101 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 120 Hz |
| Akoestisch principe | 3-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 450 / 2800 Hz |

De L 430 C is een hoogwaardige hifi center speaker, gemaakt van aluminium. De geluidsweergave is identiek met dat van de L 430 FR en L 430 FCR.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 46,5 cm |
| Hoogte | 9,1 cm |
| Diepte | 9,6 cm |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Aansluitingsklemmen | Schroefklemmen, verguld |
| Min. aanbevolen versterkervermogen | 20 W |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Geschikt voor bananenstekker | Ja |
| Maximale diameter kabel | 2,5 mm |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Afwerking behuizing | Geborsteld |
| Netto volume | 3,8 L |
| Sleutelgatophanging | Ja |
| Wandbeugel bevestiging | Ja |
| Tweeter (aantal per speaker) | 1 |
| Tweeter (diameter) | 19 mm |
| Tweeter (materiaal) | Geweven textiel |
| Mid range (aantal per speaker) | 4 |
| Mid range (diameter) | 80 mm |
| Mid range (materiaal) | Papier |
| max. belastbaarheid (IEC - Long Term) | 70 W |
| Gevoeligheid (2.83 V / 1 m) | 86 dB |
| Frequentiebereik van/tot | 135 - 20000 Hz |
| max. belastbaarheid (IEC - short term) | 100 W |
| Maximale geluidsdruk | 101 dB/1m |
| Impedantie | 4 - 8 Ohm |
| Overgangsfrequentie tot woofer (aanbevolen) | 120 Hz |
| Akoestisch principe | 3-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | gesloten |
| Crossover frequentie interne crossover | 450 / 28800 Hz |

Dynamisch en diepe bassen. Een stoere high end subwoofer met uitstekende prestaties: 300 Watt uitgangsvermogen, 28 Hz grensfrequentie (-3 dB), 300 mm woofer en efficiente, extreem krachtige Class D eindversterker met weinig ruis.
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Breedte | 40,5 cm |
| Hoogte | 62 cm |
| Diepte | 40,5 cm |
| Gewicht | 30,3 kg |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Cinch-ingang | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Aan-/uitschakel automatiek | Ja |
| Maximaal verbruik | 500 W |
| Stroomkabel netbus | Ja |
| Beschermingsgraad | 2 |
| Geheugen voor instellingen bij onderbreking stroom | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Standy verbruik | 0,4 W |
| Ingangsvolumeregelaar | Ja |
| Frequentieregelaar (bereik) | 30 - 70 Hz |
| Volumeregelaar | Ja |
| Phaseregelaar | Ja |
| Versterkervermogen subwooferkanaal | 250 W |
| Versterkervermogen subwooferkanaal (peak) | 400 W |
| Versterker-configuratie | 1.0 |
| Versterker - technologie | Class D |
| Versterkerkanalen | 1 |
| Beschrijving | Artikel |
|---|---|
| Laagste overgangsfrequentie (-3 dB) | 28 Hz |
| Geschikt voor AV-receiver | Ja |
| Compensatieopeningen (positie) | Onderkant |
| Compensatieopeningen | 2 |
| Cover afneembaar | Ja |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Afwerking behuizing | Hoogglans (voorkant), folie (overige behuizing) |
| Netto volume | 55 L |
| Statief geïntegreerd | Ja |
| Woofer (aantal per speaker) | 1 |
| Woofer (diameter) | 300 mm |
| Woofer (materiaal) | Cellulose |
| Frequentiebereik van/tot | 28 - 200 Hz |
| Akoestisch principe | 1-kanaals-systeem |
| Opbouw behuizing | Basreflex |
Controleer of de benodigde verbindingskabels bij de levering zijn inbegrepen

Hoogwaardige verbindingskabel subwoofer cinch mono

Luidsprekerkabel 2 x 2.5 mm²

Wireless set met transmitter en receiver: stream je subwoofer geluid geheel draadloos

Spanningstransformator